Про Академію

Меню

Студенти Сєверодонецького інституту організували круглий стіл на тему «Залишилися любов'ю, пронизливим болем і вічним вогнем ...»

05 Листопада 2014 10:58

В Сєверодонецькому інституті МАУП пройшло засідання круглого столу, присвячене 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

Встановлення Дня визволення України від фашистських загарбників має на меті всенародне уславлення воїнів-переможців, вшанування пам'яті мільйонів полеглих за визволення української землі представників усіх національностей, співвітчизників, загиблих на окупованій території, в концтаборах, на фашистській каторзі.

Студентами денного відділення були підготовлені доповіді про сєверодонецьких земляків - героїв Радянського Союзу: Олексія Івановича Агафонова, Івана Федосійовича Бикова, Володимира Сергійовича Сметаніна, Василя Михайловича Федоренко.

«Історії наших співвітчизників передають беззавітний дух любові до Батьківщини, притаманний нашим співгромадянам, з тим, щоб підростаючі покоління виховувалися на прикладах істинного патріотизму і завжди пам'ятали про своє коріння, силу і непереможність нашого народу, пишалися своїми героями, відчували бажання бути схожими на них»- зазначила у своєму виступі директор інституту Єлизавета Кравцова.

Сьогодні існує безліч джерел, що підтверджують подвиг визволителів нашого краю. Про людську міцності духу. І про благородство, без якого справжній подвиг неможливий. Студентам інституту були презентовані видання на тему «Перемоги у Великій Вітчизняній Війні» к.і.н., доцентом Олексієм Агафоновим.

В рамках круглого столу Тетяна Жук представила презентацію «Залишилися любов'ю, пронизливим болем і вічним вогнем ...», в рамках якої студенти ознайомилися з пам'ятниками, присвяченими звільненню рідного краю.

 

Час іде, роки невпинно змінюють один одного, і, на превеликий жаль і великого смутку, тих людей, хто пам'ятає весь жах воєнних років, стає все менше. На сьогоднішній день, в місті Сєверодонецьку залишилося тільки декілька ветеранів, які власними силами, здоров'ям і з ризиком для життя боролися за мирне небо над нашими головами. Подвиг кожного воїна-ветерана назавжди залишиться в пам'яті, і його важливість не зменшиться і ще через 70 років.

Особливої ​​душевного тепла зустрічі додало читання віршів,присвячених героям-визволителям Сєверодонецька, співвітчизника, історика і поета В. І. Козодоєва.

Підсумком зустрічі була хвилина мовчання в пам'ять загиблих.