Про Академію

Меню

Світлана Прокопенко виступила перед випускниками Економіко-правового технікуму при Міжрегіональній Академії управління персоналом

18 Лютого 2015 13:26

«БУДЬ ЛІДЕРОМ!» – уже 15 років закликають студенти Технікуму своїх ровесників. І підтверджують свої слова власним прикладом.

Про мрії і прагнення студентів, про їх свята і будні,  про справжнє доросле життя вчорашніх школярів розповідає заступник директора ЕПТ при МАУП,  викладач суспільно-гуманітарних дисциплін, доктор філософії у галузі соціології Світлана Прокопенко.

«ЕПТ  –  Ерудовані, Працелюбні, Талановиті... – 15 років тому назад  під таким девізом виступила у міських інтелектуальних змаганнях команда новоствореного технікуму.   Цей  нехитрий девіз,  придуманий   першими  студентами, є візитною картою Технікуму і  донині.    Адже ми   прагнемо  підготувати до життя не рядового виконавця, не пасивного споживача, не байдужого спостерігача, а нову, успішну, ділову особистість.

Для цього ми намагаємося створити для  вас, наших студентів,   насичене   життя:  цікаві інтелектуальні проекти, подорожі по Україні і за кордоном, творчі фестивалі і  спортивні  змагання.    Адже  студенти -  це  найбільша гордість і окраса нашого закладу. Саме вони шість років поспіль були переможцями конкурсу «Студент-ерудит» серед технікумів міста Києва.  Саме у них титули  «Волонтер року»  і «Майбутній президент України». Саме  ними здобуто за останні два роки 18 перемог на Всеукраїнських наукових конкурсах і олімпіадах.  І це у нас найсильніша команда з брейн-рингу і найталановитіші «Студентські красуні». Це серед  наших вихованців декілька десятків дипломантів ( у восьми творчих конкурсах серед студентів району і міста). Це вони ініціювали не одну акцію для підтримки воїнів АТО – проводили ярмарку, збирали кошти і ліки, допомагали пораненим…  А ще в нас  навчається чимало відомих спортсменів. І саме наші футболісти, тенісисти  і баскетболісти – чемпіони МАУП і Голосіївського району. А  цьогорічна випускниця Катерина Істоміна у 2012 році стала срібною призеркою Параолімпіади у Лондоні (плавання).  Так, це великі перемоги… Але для нас кожна ваша  перемога велика…  „Здав історію”, „вивчив  англійську”, „подолав страх перед  фізкультурою”, „зустрів Її”, „знайшов  друга”, „ побачив Прагу”, „зрозумів, що хочу бути не бухгалтером, а.. філологом ,  „ знявся на ТВ” „ почав співати», - усе це не менш важливі події у житті нашого закладу . І ми впевнені, що ви гідно поповните ряди студентів нашої Академії, і 1 вересня 2015 року  саме ви як господарі будете вітати на площі Знань маленьких першокурсників Технікуму. Ми пишаємося вами, своїми студентами.   Тому що ви  сильні, сміливі і розумні   -   лідери, які уже зараз  здатні  приймати рішення і відстояти свою  честь, честь свого закладу, честь родини і честь нації».   

Поділитися посиланням: