Про Академію

Меню

Святкування Дня студента в Міжрегіональній Академії управління персоналом

21 Листопада 2005 12:56

17 листопада в пам’ять про загиблих під час антифашистських виступів чеських студентів в листопаді 1939 року міжнародна спільнота відзначає День студента. Святковим дійством відзначили цей день в Міжрегіональній Академії управління персоналом. Студентів Академії привітали віце-президент МАУП з навчальної роботи, генеральний директор Президентського університету Володимир Яровой та ректор Академії, професор Микола Головатий. За активну участь у громадському, культурному та спортивному житті МАУП та за відмінне навчання кращим студентам було вручено подяки Академії, цінні подарунки та грошові премії.

«Всім вам хочу подякувати за вашу працю, а також за те, що повсюди відстоюєте авторитет Академії», – зазначив, зокрема, вітаючи студентів, Микола Головатий.

А Володимир Яровой побажав студентам, щоб ті роки, які вони проведуть в Академії запам’яталися на все життя. «Щоб ці роки були насичені цікавими зустрічами, творчими здобутками, щоб ви взяли від Академії все, що вона може вам надати на сьогоднішній день. Сподіваюсь, що ви вийдете з Академії справжніми фахівцями, справжніми громадянами України», - сказав він.

По цьому студенти МАУП влаштували справжнє свято: у виконанні самодіяльних творчих студентських колективів Президентського університету МАУП прозвучали пісні, було виконано танцювальні номери.


Поділитися посиланням: