Меню

«Свято осені» в НВК Престиж при МАУП

30 Жовтня 2015 12:53

29 жовтня в Навчально-виховному комплексі «Престиж» при МАУП відбулося «Свято осені».  Урочистості були присвячені одразу двом подіям: старовинному кельтському святу Хелловіну та традиційному українському святу збору врожаю.

Пірати, чорні коти, маленькі чаклунки, граф Дракула із донькою, а також лісовички та грибочки, капустинки і морквинки, помідорчики та перчики, сливки й гарбузики, вітерець та дощик – такі персонажі завітали на «Свято осені». Вихованці дитячого садочка вдало демонстрували поєднання українських та західних традиціях у своїх виступах, розповідаючи вірші і співаючи пісень як рідною українською мовою, так і англійською. Завдяки цьому учні «Престижу» змогли продемонструвати своїм батькам яких успіхів вони досягли у вивченні іноземної мови. Також на святі  маленькі артисти показували сценки та представляли загалу танцювальні номери, особливо батьків вразив танок із парасольками. У своїх виступах юні зірки розповідали про традиції святкування популярного сьогодні свята Хелловіну, зокрема про звичай наряджатися у карнавальні костюми та ходити по домівках за солодощами. Також малеча розповіла і про особливості відзначення свята врожаю в Україні. Так дівчата і хлопці, вбрані у костюми овочів і фруктів, розповідали про те, коли і як слід збирати врожай, які пісні співали наші пращури під час збору пшениці. Не забули маленькі зірки й про своїх батьків, тому запропонували їм пограти в інтерактивну гру на уважність.

Наприкінці осіннього дійства, як заведено на Хелловін, малеча схопила кошики, в котрі батьки із великим задоволенням усім клали цукерки, печиво та різноманітні солодощі.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: