Про Академію

Меню

Свято українського Православ’я у МАУП - Покрова Пресвятої Богородиці

15 Жовтня 2013 14:58

14 жовтня увесь православний світ відзначає Покрова Пресвятої Богородиці. Вже традиційно у стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулися урочистості до Третьої Пречистої.

Святкові заходи розпочалися урочистим молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, який проводив доктор богослов’я отець Діонісій. «Сьогодні єднається у святі Пречистої Богородиці увесь всесвіт. Це день мужності, звитяги та духовного лицарства.  Бажаю, щоб Бог дав усім мудрості, любові, натхнення у науковій діяльності, інтелектуального зростання. Нехай завжди Матір Божа  підтримує вас своєю  молитвою та заступництвом» - звернувся до усіх присутніх протоієрей Діонісій Мартишин.

В атмосфері тепла та Божої благодаті на площі знань зібралися студенти, викладачі та працівники Академії.  Після внесення прапору України, прапорів Міжнародної кадрової академії та Міжрегіональної Академії управління персоналом і виконання Гімну України до присутніх із вітанням звернувся проректор з навчально-методичної роботи Академії Микола Курко: «Свято Покрови святої Богородиці було запроваджене за часи визволення  Константинополя від войовничих сарацинів. Тоді Діва Марія явилася до тих, хто молився, у супроводі янголів  і захистила їх своїм покровом. Наша Академія відзначає це свято, адже студентство та викладачі  вважають Божу Матір покровителькою знань, добра і достатку. Щиро вітаємо усіх вас. Бажаємо успіхів у навчанні та науковій роботі». Також на урочистій частині усіх присутніх відомими українськими піснями привітали талановиті зірки Академії - Катерина Агафонова, Олександр Тихоненко та Вікторія Шумнова.

Ще з давніх давен українські князі та козаки радо обирали Богородицю своєю покровителькою та опікункою, тому до МАУП на святкові заходи завітали справжні українські козаки. Артисти кінного театру «Українські козаки» створили незабутнє дійство на площі знань. Їх виступи відзначилися карколомними номерами та вправними трюками. Козаки із оселедцями демонстрували усім своє майстерне володіння верховою їздою, зброєю та батогами. За допомогою останніх артисти показали надзвичайно небезпечні номери зі збивання гілок із рук та шапки з голови.

«Для українського козацтва Богородиця була покровителькою. У своїх виступах ми намагаємось зробити так, щоб люди пізнавали більше «азів» козацтва та дізнавалися про культуру України»- зазначив  засновник Об’єднаної Ліги Професійних Кінних Каскадерів Андрій Півень.

Нехай Свята Покрова охороняє Вас!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: