Про Академію

Меню

Міжрегіональна Академія управління персоналом у ТОП-25 найкращих університетів Світу за рейтингом U-Multirank

25 Вересня 2021 17:20

21 вересня 2021 р. оприлюднено результати щорічного Міжнародного рейтингу закладів вищої освіти U-MULTIRANK 2021, до якого увійшли 1948 університетів з 97 країн, у тому числі 79 закладів вищої освіти України.

U-MULTIRANK – це незалежний розмірний міжнародний рейтинг закладів вищої освіти, що адмініструється Програмою Erasmus+ та Європейською комісією. Методика рейтингу полягає у порівнянні результатів діяльності університетів за 5 напрямами: викладання і навчання, дослідження, передавання знань, міжнародна спрямованість, регіональна спрямованість. На сьогодні це найбільший інклюзивний рейтинг, що реально відображає різноманітність вищої освіти у всьому Світі.

За даними Міжнародного рейтингу закладів вищої освіти U-MULTIRANK 2021, Міжрегіональна Академія управління персоналом на 9 місці у Світі за показником студентської мобільності. Крім того, як видно з діаграми, що відображає діяльність університету за всіма п’ятьма вимірами – Міжрегіональна Академія управління персоналом найсильніша в регіональній спрямованості (найбільша кількість показників з 8 балами «А» (дуже добре).

До світового рейтингу ТОП-25 U-MULTIRANK 2021 за 5 напрямами увійшло лише 6 українських університетів, серед яких Міжрегіональна Академія управління персоналом є єдиним приватним закладом вищої освіти.

Найкращим університетам доступні значки, що підтверджують відповідний статус, які можна використовувати на веб-сайті, в онлайн-ресурсах тощо.

Детальніше ознайомитися з результатами рейтингу можна на сайті U-MULTIRANK за посиланнями:

https://dev.umultirank.org/study-at/interregional-academy-of-personnel-management-rankings/

https://www.umultirank.org/export/sites/default/press-media/media-center/universities/2021/country-reports/UA-Country-report-2021.pdf

Щиро вітаємо увесь колектив Міжрегіональної Академії управління персоналом!

Пишаємося!

Поділитися посиланням: