Про Академію

Меню

Торніке Русішвілі – юнак із раціональним підходом до життя і творчим забарвленням власного сьогодення

26 Липня 2012 10:33

Фінанси та музика – це дві сфери людського життя, які мало поєднані між собою, але саме те, що поєдналося як одне ціле в характері студента ІІІ курсу Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій Міжрегіональної Академії управління персоналом Торніке Русішвіли, який приїхав в Україну з Грузії. Юнак планує пов’язати своє майбутнє професійне життя з фінансами, але разом із тим активно продовжує свій творчий розвиток, виступаючи на різноманітних святах в Академії, університетських конкурсах та на співочих змаганнях в Україні та поза її межами. Власник Гран-прі на конкурсі-фестивалі „Балатон-Молодість-Мистецтво”, що проходив в Угорщині, на який Торніке поїхав у складі вокального колективу академії  „Gloria”, упевнений, що в житті можна знайти золоту середину, поєднуючи професію за покликанням розуму та захоплення за покликанням душі. Для цього він обрав Міжрегіональну Академію управління персоналом, яка пропонує спеціальність «Фінанси» та активність і особистий розвиток у творчій сфері. У випадку Торніке – це гра на гітарі та вокал.  

Завітавши до нас на інтерв’ю, Торніке розповів про усі нюанси свого навчання за спеціальністю «Фінанси» й поділився враженнями від культурно-виховної роботи, яка ведеться у стінах МАУП.

Розкажіть, будь ласка, що стало приводом для вступу до Академії?

Коли постав вибір, куди піти навчатися, вирішив звернутися до Інтернет-мережі, знайшов сайт Академії, і мене дуже зацікавив цей вуз. А згодом друг мого батька, який жив у Києві, розповів детальніше про існування цього учбового закладу. І тоді я остаточно вирішив поїхати вступати сюди на навчання.

Чому Ви обрали саме професію фінансиста?

Мені подобається усе, що пов’язано з фінансами, цифрами, математикою, розрахунком, плануванням. На мою думку, це дуже перспективна спеціальність.

Ви вже працюєте за спеціалізацією?

Поки що ні, але планую на старших курсах починати працювати за спеціальністю. Хочу довчитися в Академії, щоб мати хорошу базу знань та умінь, як теоретичних, так і практичних, бо це дуже відповідальна робота.

Якими були Ваші перші враження після того, як Ви потрапили на територію МАУП та поспілкувалися з людьми, які тут навчаються і працюють?

З першого погляду мені Академія дуже сподобалася своєю життєрадісною енергетикою та квітучими садами. Це міжнародний навчальний заклад, тут навчаються студенти з різних країн світу (Грузії, Турції, Ірану, Азербайджану, Вірменії, Китаю тощо), тому у мене не було проблем знайти з ними контакт і почати спілкуватися, адже я й сам інтернаціональний студент.

У Вас з’явилися тут хороші знайомі, друзі?

Так, за три роки мого навчання я познайомився з багатьма хорошими людьми і можу сказати, що у мене з’явилися вірні друзі.

Що Ви можете сказати про викладацький колектив Академії та методи викладання? Які дисципліни найбільше подобаються?

У МАУП працюють багато хороших викладачів, які вміють дуже добре донести матеріал. І як кажуть, зрозуміє той, хто хоче зрозуміти, а викладачі Академії все для цього роблять.

Стосовно предметів, то виокремити якийсь один не можу, тому що намагаюся вивчати усе, що ми проходимо на парах, задають додому та на самостійне опрацювання.

Які особисті відкриття Ви зробили для себе під час навчання в Академії?

Коли я приїхав до Києва на навчання, я лише трохи вмів грати на гітарі. Але згодом я потрапив у компанію людей, для яких музика – це невід’ємна частина їхнього життя і почав активний особистісний розвиток у цій сфері. Став учасником вокального колективу „Gloria”, який мені багато чого дав для мого творчого становлення. Зараз, на жаль, через те, що не вистачає часу, перестав ходити на репетиції колективу, але щиро вдячний за підтримку та розвиток, який вони мені дали. Ми зберегли контакти і активно спілкуємося. Можливо, ще не раз зможемо поїхати на різноманітні конкурси, аби проявляти грані таланту та підкорювати нові вершини.

Чи плануєте Ви поєднати професію та хобі?

Усі люди бажають займатися тим, що вони люблять. Я буду намагатися розвиватися як у професійній сфері, досягаючи кар’єрних вершин, так і продовжувати тішити душу грою на гітарі та співом, тобто намагатимусь знайти золоту середину.

Ви активно берете участь у різних святах, конкурсах, що проходять в МАУП. Що Вам дають такі виступи в емоційному та творчому плані?

Кожен вихід на сцену – це ще один плюс у власному розвитку. Зникає страх перед сценою, а практика співу та гри на гітарі розвиває музичний смак та здібності.

Ви брали участь у конкурсі «Мотив для двох – 2012», і ваша пара стала володарем Гран-прі конкурсу. Які Ваші враження від цієї перемоги?

Було дуже круто! Я виступав у парі з начальником відділу соціально-виховної роботи Департаменту позанавчальної роботи Тетяною Колесніковою. Коли ми вийшли на сцену, зал підтримав нас, а це дуже важливо. Ті пісні, які ми обрали, були дуже близькі й зрозумілі як нам, так і людям, які сиділи в залі. Першим музичним твором була грузинська пісня „Тбілісі”, а друга – з репертуару Алли Пугачової «Дві зірки». Відчувався екстрим під час виступу, але наш вибір сподобався глядачам.

І наостанок, про що Ви мрієте?

Якщо я буду розказувати, про що я мрію, інтерв’ю затягнеться до ранку, тому просто скажу, що мрію, щоб усе було добре!

Поділитися посиланням: