Про Академію

Меню

«Той, хто взяв на себе владу, не повинен керуватися особистими інтересами»,- наголосив Анатолій Матвієнко

27 Лютого 2009 15:55

У МАУП давно склалася добра традиція запрошувати відомих людей, досвідчених фахівців-професіоналів у певній галузі, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами і відповісти на актуальні питання молоді. У складний для всього людства період, актуальними стали зустрічі з політичними діячами. Молодь, як прогресивна спільнота суспільства, шукає відповіді на болючі питання сьогодення. З телебачення та інших носіїв інформації ми дізнаємося про ситуацію, яка склалася в нашій державі, але ніщо не гарантує достовірності цих фактів. Дізнатися про становище, яке склалося в Україні сьогодні і наскільки воно критичне, допоможе живе спілкування з представниками влади. З цією метою в МАУП діє Дискусійний клуб, де збираються студенти і запрошуються представники влади. Цього разу почесним гостем Академії став відомий і досвідчений політик, народний депутат України, людина, яка має чітку життєву позицію, державницьку і патріотичну, голова народно-демократичної партії «Собор» – Анатолій Матвієнко.

У своїй розповіді, Анатолій Матвієнко основну увагу звернув на питання політико-економічної кризи: «Нашу державу охопила системна криза – криза у всіх сферах життя. Такої ситуації, яка склалася сьогодні, ми не переживали ніколи». Депутат проаналізував чинники, які сприяли утворенню кризової ситуації – зовнішні складові та внутрішньополітичні проблеми держави. «Влада в державі повинна бути єдиною, монолітною», - наголосив Анатолій Матвієнко, підкреслюючи політичні суперечки між гілками державної влади України, кожна з яких намагається діяти самостійно. Досить гостро сьогодні стоїть питання нації: «Питання особистих амбіцій повинно бути закритим». Аналізуючи економічне становище держави депутат пропонує провести реформи: «Потрібно встановити стабільність фінансово-банківської системи». Досить велике значення, на думку депутата, мають особисті якості представників влади: «У світі повинна панувати щирість уряду і людей – той, хто взяв на себе владу, не повинен керуватися особистими інтересами, а перш за все дбати про національний інтерес».

Наприкінці зустрічі, відповідаючи на запитання студентів, Анатолій Матвієнко зазначив, що у політичних стосунках потрібно керуватися не правдою, а щирістю. Для виходу із кризової ситуації «потрібно боротися не з особистостями, а з системою, яка породжує таких людей». Криза – обов’язковий елемент розвитку, і проблема сьогодні не стільки в тому, як вийти з кризи, а в тому, як використати її з користю, які висновки повинно зробити суспільство. А всім присутнім депутат побажав ніколи не думати про погане, бо кожна думка - матеріальна, а сподіватися на краще – впевнено йти до перемоги і використовувати кожен шанс, який дає життя.

Поділитися посиланням: