Про Академію

Меню

Традиційна Великодня доброчинна акція «Студенти МАУМ – Дітям - сиротам»

24 Квітня 2012 13:12

Великдень – свято воскресіння добра, надій та любові. Саме ці почуття хочеться дарувати близьким, знайомим і незнайомим, а особливо тим, хто втратив родину і потребує людського тепла і турботи. Саме з цієї метою з нагоди Великодня студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом відвідали Дитячий притулок № 1 Деснянського району у рамках традиційної доброчинної акції «Студенти МАУМ – Дітям - сиротам». Делегація від Академії під керівництвом головного фахівця з виховної роботи Тетяни Колеснікової, підсилена активним і небайдужим до долі дітей з дитячого будинку студентством, відправилася до притулку подаруватиречі першої необхідності, одяг, іграшки, книги, солодощі, а також свою підтримку оптимізм та святковий настрій.  

Завідувач Дитячого притулку  № 1 у Деснянському районі Ірина Дуванцька щиро вітала у стінах закладу делегацію від МАУП та висловила вдячність керівництву та студентам Міжрегіональної Академії управління персоналом за подарунки та прекрасну нагоду поспілкуватися з дітьми. «Адже живе спілкування, - зазначила Ірина Геннадіївна, - Це найкращий прояв турботи та любові, що є найбільшим подарунком для кожної дитини».  

У самому дитячому будинку студенти МАУП поспілкувалися з дітьми та влаштували їм святковий концерт. Свої частинки сердець вихованцям дитячого будинку подарували студенти Економіко-правового технікуму Олександр Тихоненко та Юля Питручак, а також  студент з Інституту соціальних наук та самоврядування Хосейн Мірзаголі, який викликав дитячі оплески, виконавши український хіт «Червона рута» у супроводі гітари.

Багато студентів та співробітників МАУП підтримали цю акцію та напередодні свята активно збирали речі для дітей. Такі заходи закликають нас бути не байдужими та чуйним до проблем інших людей, а особливо, якщо це стосується дітей. Не менш важливо проведення таких акцій і для самих студентів, адже і вони ще діти, тож виховувати у них щирість і небайдужість – також завдання навчального закладу. Таким проявом  доброти та любові Академія подарувала дітям хвилини щастя, радості та віру у щасливе майбутнє.

Поділитися посиланням: