Про Академію

Меню

Тренінг "Використання інструментів онлайн-навчання в освітньому процесі" з метою вдосконалення цифрових навичок викладачів

29 Квітня 2021 16:56

28 квітня о 14:30 професор Гуменникова Т.Р. провела для викладачів філії тренінг "Використання інструментів онлайн-навчання в освітньому процесі" з метою вдосконалення цифрових навичок викладачів. Представлена інформація та практичні тренувальні завдання про використання дошки Google Jamboard, яка не має обмежень за розміром вільного місця і кількістю учасників, які можуть на ній що-небудь візуалізувати одночасно. Наголошено, що дошка Google Jamboard містить в своєму інтерфейсі повний набір функцій презентації інформації, дозволяю залучати до командної роботи всіх присутніх на занятті студентів. Відпрацювання практичних навичок відбувалось по темам:

  • Хто такий викладач?
  • Компетенції викладача.

Другим напрямком роботи тренінгу було ознайомлення з функцією Zoom «Сесійні зали», яка в освітньому онлайн-процесі є корисною функцією, що дозволяє одночасно створити декілька віртуальних кімнат для обговорення матеріалу лекцій або практичного заняття. Серед основних завдань, які допоможе розв’язати викладачу в освітньому процесі наступні:

  • організація індивідуальної роботи студента під час пари, коли йому потрібно ще раз пояснити матеріал, не відволікаючи інших студенів;
  • коли виникає необхідність обговорення питання з однією особою або групою студентів;
  • організація командної роботи, «мозкового штурму», виконання міні-проектів або створення командних презентацій студентами.

Відпрацювання нової цифрової навички викладачів відбувалось шляхом обговорення проблемних ситуацій, які виникають під час організації онлайн навчання.

Зворотній зв'язок та підведення підсумків підтвердили очікування викладачів на початку тренінгу та готовність використовувати нові цифрові навички в організації освітньої діяльності по дисциплінам, що вивчаються в філії. Такі форми методичної роботи викладачів, де вони вдосконалюють цифрову викладацьку діяльність, є корисними та відповідають запитам студентів на якісне та цікаве надання освітніх послуг.

Поділитися посиланням: