Про Академію

Меню

Тріумф збірної команди МАУП у фіналі студентської футбольної ліги України

29 Червня 2006 12:27

Учора відбувся фінальний матч студентської футбольної ліги України. У «золотому» протистоянні збірна команда МАУП зустрічалася з  чернівецькою «Буковиною» й обіграла її — 5:2!

Страшенна спека (понад 30ºС) створювала обом командам додаткові труднощі. Проте, як виявилося, стійкішими були наші хлопці. Вдало зігравши на контратаках, уже в першому таймі спочатку капітан маупівців Вадим Костяной, а потім і Юрій Галюк змусили суперників розпочинати з центра поля.

У другій 45-хвилинці дії вихованців Академії пожвавішали, що логічно закінчилося ще двома голами у ворота «Буковини». Отож, 4:0! Відзначилися ті ж Галюк і Костяной. Та все ж суперники спромоглися на гол престижу, а невдовзі вдало реалізували заслужене пенальті — 4:2. Однак, останнє слово було за підопічним Ігоря Ніколаєва Антоном Приходьком — 5:2!

Крім золотих нагород, переможного кубка, тріумфаторам були вручені грошові премії від Міністерства освіти. До того ж, кращим воротарем фінальної стадії змагань було визнано нашого Максима Косенка.