Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті МАУП відбулася ХХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Збереження національної ідеї та національної самосвідомості українського народу в контексті історичних подій ХХ-ХХІ століть»

25 Листопада 2021 16:33

 

25 листопада 2021 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулася ХХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Збереження національної ідеї та національної самосвідомості українського народу в контексті історичних подій ХХ-ХХІ століть»

Щорічна наукова конференція, яку Інститут організовує спільно з Державним архівом Хмельницької області збирає широке коло учасників. У цьому році конференція відбулася в онлайн режимі.

На науковому заході були присутні представники державних і громадських установ  духовенство, викладачі, студенти й аспіранти з Хмельницького інституту ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського НАУ», Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка т він.

Розпочалася конференція з вступного слова директора Хмельницького інституту МАУП Білого Леоніда Григоровича. Він у виступі зазначив про відзначення і вшанування на державному рівні пам’ятних дат і скорботних днів в Україні. Після чого заслухали наукові доповіді та виступи учасників.

За підсумками роботи конференції заплановано видати збірник наукових праць.

Під час роботи конференції працювали онлайн книжково-ілюстративні виставки та виставка архівних документів.

Програма конференції.

Поділитися посиланням: