Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті МАУП відбулося відзначення Міжнародного дня студента!

20 Листопада 2023 18:10

17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента! Студентство – незвичайні люди, які змінюють хід історії. Українські студенти вкотре довели, що саме вони є тими, хто рухає світом, і великою силою майбутнього! Студенти, разом з усім народом України,  демонструють свою незламність, патріотизм та професіоналізм, толерантність, мудрість і на всіх фронтах  захищають нашу країну!

Ми разом усе подолаємо і переможемо!

В системі освіти відбулися значні зміни, але студенти продовжують навчатися, кожен в різних умовах, адже розуміють, що знання, то – зброя, якою вони обов’язково переможуть ворога!

Тож нехай це свято об’єднає всю сучасну молодь, яка навчається, заради миру та розвитку, світлого майбутнього та втілення задумів у вільній незалежній прогресивній Україні!

Студенти Хмельницького інституту МАУП також долучилися і провели свої заходи. Напередодні, 15 листопада, відбувся урочистий захід у очному форматі для студентів денної форми навчання, а 17 листопада відбувся онлайн захід для студентів заочної форми навчання.

Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих на війні, а також разом заспівали Гімн України. Керівництво інституту привітало молодих студентів та  відзначили кращих -грамотами. Також  був представлений новий склад студентських рад.

 Перший курс представив свої презентації та пройшли посвяту у студенти. Продемонстрували свої таланти, як у співах, так і в танцях.

Бути студентом – це покликання та життєвий шлях, який повинен пройти кожен громадянин. Тому саме сьогодні, хочемо привітати кожного студента, зі святом яке носить легендарну назву «День Студента».

Наснаги та успіхів, бажання та мотивації, здорової мети та цілеспрямованих думок, кращих моментів та високих досягнень, омріяних звершень та запальних емоцій.

Зичимо всім здобути знання не лише на заняттях, а й на практиці! Особливо навички взаємодопомоги та підтримки близьких та рідних! І пам’ятайте – наша сила в єдності!

 

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=himaup&set=a.846313827496823

Поділитися посиланням: