Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся День відкритих дверей

28 Травня 2024 00:00

25 травня у Хмельницькому інституті МАУП та Хмельницькому економіко-правовому фаховому коледжі МАУП відбувся День відкритих дверей. Організацію заходу взяли на себе студентські ради Інституту та Коледжу. Атмосфера під час події була надзвичайно теплою та приємною, а доповідачі – щирими та відкритими.

Майбутні абітурієнти, які завітали на захід, мали змогу дізнатись усе про навчання та студентське життя, поспілкувавшись із адміністрацією Інституту та Коледжу, представниками кафедр.

Представники студентського самоврядування розповіли про навчання на освітніх рівнях «фаховий молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр», а також про студентське життя Коледжу. Абітурієнтів ознайомили з матеріально-технічною базою провівши цікаву екскурсію закладом.

Секретар відбіркової комісії розповіла про особливості вступної кампанії у 2024 року, терміни вступної кампанії та можливості щодо подачі документів на різні спеціальності. На Дні відкритих дверей майбутні абітурієнти мали змогу поставити питання до керівництва Інституту і Коледжу та отримати вичерпні відповіді. 

Зазначимо, що це не перший день відкритих дверей у Хмельницькому інституті МАУП. Наступна зустріч відбудуться вже 29 червня.

Поділитися посиланням: