Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті МАУП відбулися настановчі збори перед проходженням навчальної та виробничої практик студентів-психологів

15 Травня 2024 15:03

14 травня 2024 року у Хмельницькому інституті МАУП відбулися настановчі збори щодо проходження навчальної (для 2 курсу) та виробничої (для 3 курсу) практик студентів-психологів бакалаврату денної форми навчання.

Під час зустрічі було розглянуто важливі аспекти організації та виконання практики, надано необхідну інформацію щодо термінів та вимог, які студентам необхідно виконати. Координатори також відповіли на питання стосовно процесу практики та забезпечили всіх учасників необхідною підтримкою та рекомендаціями. Збори завершилися з успішним плануванням та готовністю студентів до виконання практичної складової своєї освіти.

Настановчі збори стали важливим етапом підготовки студентів-психологів до практичного застосування своїх знань та навичок. Вони отримали вичерпну інформацію, необхідну для успішного проходження практики та здобуття цінного досвіду роботи за фахом.

Поділитися посиланням: