Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті та коледжі відбулося урочисте вручення дипломів випускникам!

07 Липня 2020 13:17

30 червня 2020 року у Хмельницькому інституті та коледжі МАУП відбулася урочиста і радісна подія – випуск студентів.


98 студентів отримали дипломи: студенти денної форми навчання Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП, бакалаври та магістри денної і заочної форм навчання Хмельницького інституту МАУП.


Сьогоднішній день провів межу між дитинством і самостійним життям. На святі переплелися біль розлуки і світлі надії, сум розставання з одногрупниками та радість зустрічі з майбутнім. Нині прощаються з рідним коледжем та інститутом студенти, які підуть у самостійне життя, розбудовуватимуть молоду Українську державу, примножуватимуть славу українського народу.


На урочистому врученні були присутні представники громадських установ, викладачі, студенти, батьки і друзі випускників. Свято розпочалось з вітального слова директора Хмельницького інституту МАУП Леоніда Григоровича Білого. З вітальним словом виступив завідувач кафедри теології та українського православ’я, кандидат богословських наук, секретар Хмельницької єпархії, протоієрей Олександр Дацюк. Настоятель Каплиці Святого Рівноапостольного Князя Володимира отець Андрій промовив молитву за студентів-випускників та усіх присутніх.


Усі бажали випускникам бути професіоналами своєї справи і завжди звертатися за порадами, які з радістю нададуть їм педагоги нашого Інституту.


На святі звучали гімн України і гімн Академії. Під гімн Академії відбулося вручення дипломів.


Ми пишаємося своїм закладом вищої освіти і горді за своїх випускників.


Тож у добру путь, наші випускники, і нехай він буде щасливим!

Поділитися посиланням: