Про Академію

Меню

У МАУП відбулася конференція «Молодь у сучасному світі: психологічні проблеми»

25 Квітня 2016 11:58

22 квітня в Українсько-Азербайджанському інституті соціальних наук і самоврядування Гейдара Алієва відбулася VI міжвузівська науково-практична конференція «Молодь у сучасному світі: психологічні проблеми».

На початку засідання із вступним словом виступив директор Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Іван Бідзюра, побажавши учасникам плідної праці та нових здобутків на ниві освіти.

В процесі обговорення теми науково-практичної конференції студенти та науковці торкнулися таких питань: проблеми особистісної самореалізації молоді в умовах сучасного українського суспільства; психологічні проблеми міжособистісних відносин у молоді; психологічні аспекти емоційних, поведінкових, когнітивних порушень у молоді.

На пленарному засіданні свої доповіді представили:

  • Артем Хмелевський «Діагностика та формування алгоритму психокорекції»;
  • Марина Гончарова «Комплексно-розвивальна методика психокорекції показників пам’яті»;
  • Наталія Лісова «Емоційно-образна терапія: теоретичний аспект»;
  • Наталія Циро «Основні підходи до розуміння невротичних розладів»;
  • Діана Марценок «Особливості психоаналізу у молоді»;
  • Ірина Поволоцька «Феномен людського сновидіння в сучасній психологічній науці».

Після засідання пленарного відбулися засідання секційні.  На секції «Психологічні проблеми міжособистісних відносин у молоді» обговорювали питання взаємозв’язку депресивних станів і успішності навчання школярів, особливостей прояву агресії у нікотинозалежних осіб, самооцінки у юнацькому віці, соціально-психологічних чинників дезадаптації у студентів та ін.  У роботі секції «Проблеми особистісної самореалізації молоді в умовах сучасного українського суспільства» торкнулися питань дослідження ефективності психокорекційних заходів, особливостей  міжособистісних конфліктів в юнацькому віці, впливу механізмів психологічного захисту учнів, особливостей взаємодії вчителів із батьками та ін.

По завершенню секційних засідань учасники VI міжвузівської науково-практичної конференції взяли участь у майстер класі від завідувача кафедри психології, доктора медичних наук О. Древіцької «Друге народження».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: