Про Академію

Меню

У МАУП відбулися змагання з шашок серед працівників

18 Липня 2025 11:31

17 липня в конференц-залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулися захопливі спортивні змагання з шашок серед працівників, які зібрали п’ять команд із різних навчальних підрозділів. В атмосфері дружнього суперництва та командної підтримки учасники з головою поринули у світ логіки, стратегії та емоцій.

До змагань долучилися команди з:

Голосіївського економіко-правового фахового коледжу (Голосіївський ЕПФК)

Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого (ННІП)

Навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу (ННІУЕБ)

Інституту безпеки (ІБ)

Навчально-наукового інституту психології та соціальних наук (ННІПСН)

У кожній команді - троє гравців: два чоловіки та одна жінка. І хоча шашки - гра тиха, напруга за дошками була цілком відчутною.

Учасники продемонстрували не лише обізнаність у грі, а й справжній спортивний характер, вміння мислити на кілька ходів вперед і підтримувати команду до останнього туру.

Після п’яти раундів захопливої боротьби місця розподілилися наступним чином:

1 місце - команда ННІУЕБ

2 місце - команда ІБ

3 місце - команда ННІП

4 місце - команда ННІПСН
5 місце - команда Голосіївського ЕПФК

Суддівство забезпечували досвідчені фахівці:

Гусєв Т. П. - головний суддя турніру

Науменко А. О. - суддя

Дякуємо всім учасникам за чудову гру, командний настрій і щиру енергію! Такі заходи не лише згуртовують колектив, а й нагадують: розумова гра - це також спорт, який формує характер, витримку і силу духу.

До нових спортивних зустрічей у стінах Академії!