Про Академію

Меню

У МАУП відбувся День відкритих дверей

29 Травня 2017 21:39

27 травня Міжрегіональна Академія управління персоналом приймала у своїх стінах всіх бажаючих ознайомитись з навчальним закладом, його звичаями та традиціями.

На Дні відкритих дверей абітурієнти отримали нагоду поспілкуватись з професорсько-викладацьким складом і керівництвом Академії, особисто розпитали про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Також, усі гості оглянули територію Академії та бібліотеку, навчальні корпуси і приміщення Президентського університету. Майбутні студенти особисто пересвідчились, що в Академії діє потужна науково-дослідна база, а навчатимуть їх провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагатимуть їм опановувати найпрестижніші спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.  

Ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Курко розповів про традицію проведення Дня відкритих дверей:

«Чим більший навчальний заклад, тим більш систематично він має працювати з абітурієнтами та студентами орієнтуючи їх на відповідну освіту та фах. У День відкритих дверей, ми зустрічаємось з випускниками ліцеїв, технікумів та шкіл, для того, щоб максимально точно їх зорієнтувати в подальшому здобутті освіти. Ми продовжуємо й надалі плідно працювати та готувати гідних висококваліфікованих спеціалістів для розвитку і процвітання економічної та правової сфери України».

Усі, хто завітав на День відкритих дверей до МАУП отримали знижку на навчання у розмірі 20%.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: