Про Академію

Меню

У рамках "Кубка президента МАУП" відбулися змагання зі стрітболу

20 Березня 2024 14:22

Учасники виявили свої навички та пристрасть до гри, створюючи атмосферу суперництва та енергетики на спортивному майданчику. Перше місце з гордістю посіла команда Інституту безпеки. Члени команди продемонстрували талант, тактику та відмінну командну роботу. На другому місці опинилася команда Навчально-наукового інституту права. Їхній професіоналізм та стратегія гри зробили їх гідними претендентами на заслужене визнання.

Команда Навчально - наукового інституту управління, економіки та бізнесу посіла третє місце на змаганнях. Попри це, їхня рішучість та прагнення до високих результатів є невід'ємними якостями, які допомагають їм стати гордістю свого інституту. Ці змагання стали для всіх учасників великою подією, яка дозволила їм не лише продемонструвати свої спортивні можливості, а й сильніше об'єднатися всередині кожного інституту.

Такі заходи є важливими елементами спортивного життя Академії, допомагаючи розвиватися та вдосконалюватись. Вітаємо команди, що перемогли з успішним завершенням передостанніх змагань!