Про Академію

Меню

У Сєвєродонецьку відбулася конференція «Суспільство і держава»

06 Червня 2016 11:24

Нещодавно у Сєвєродонецькому інституті МАУП відбулася традиційна науково-практична конференція «Суспільство і держава» для старшокласників, студентів, аспірантів, молодих вчених та науковців.

Зі словами привітання до учасників і гостей звернувся заступник міського голови Сергій Зарецький та керівництво навчального закладу.

Цього року заявки на участь у конференції надійшли від навчальних закладів Сєвєродонецька, Лисичанська, Житомира, Одеси й інших міст України. Наше місто представляли студенти СНУ ім. В. Даля, СІ МАУП та СХМТ, а також учні СЗШ №6.

Різноманітними виявилися і теми доповідей. Зокрема вони стосувалися питань міграційної політики України на сучасному етапі, впливу природного чинника на формування національного характеру, науково-освітніх можливостей для студентів-юристів у рамках розширення освітнього простору в Україні, специфіки методів соціально-психологічної корекції сімейних відносин, гендерної політики України та інших.

Особливий інтерес у слухацької аудиторії викликали виступи старшого викладача СІ МАУП Павла Юрійовича Запорожченка і студентки цього ж навчального закладу Юлії Лапаєвої, студента СНУ ім. В. Даля Костянтина Кісіля, студентки СХМТ Марини Усової та учениці 11 класу СЗШ №6 Лілії Денісової.

Всіх учасників поєднала спільна мета – зробити свій внесок у розбудову розвиненої демократичної держави України та формування її громадянського суспільства.

Почесними гостями конференції були кандидат юридичних наук заступник декана юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Г.А. Капліна і кандидат психологічних наук керівник обласного центру практичної психології та соціальної роботи В.В. Байдик. Віта Володимирівна, підсумовуючи роботу конференції, відзначила високий науковий рівень заходу та науковий потенціал молодих вчених і студентської молоді Луганщини.

Поділитися посиланням: