Про Академію

Меню

У Центрі психологічної діагностики та консультування відбулася презентація тренінгу з психотерапевтичного напряму «Психодрама»

20 Жовтня 2009 15:57

Психологічна готовність студентів до навчального процесу має досить важливе значення, оскільки людина, опиняючись у новому оточенні та середовищі, повинна адекватно адаптуватися до свого нового соціального cтану, вільно почуватися у стосунках з іншими людьми. В Міжрегіональній Академії управління персоналом вже п’ятий рік діє Центр психологічної діагностики та консультування, який допомагає вирішувати психологічні проблеми особистостей – проводить тренінги, індивідуальні консультації, надає психологічну допомогу.

Днями у рамках цього центру пройшов психологічний майстер-клас, на якому були присутні студенти-психологи Українсько-Азербайджанського Інституту соціальних наук і самоврядування МАУП та студенти із Київського Славістичного університету. Півторагодинний майстер-клас, який складався суто із практичних вправ, провів психолог-консультант, психолог кризисного центру «Телефон довіри», тренер психодрами, сімейний психолог Павло Басанський. Під час психологічного тренінгу Павло Леонідович застосовував різні види психологічних вправ – розігрів, знайомство, розминка, групові ігри тощо.

Задоволені студенти наприкінці зустрічі розповіли про особисті відкриття і емоції, поділилися враженнями від заняття.

В перспективі планується провести такі психологічні тренінги: «Сімейна психотерапія», «Індивідуальні методи психокорекції», «Сексологія», «Лабораторія психоаналізу» та ін.

Тож, якщо ви бажаєте отримати будь-яку психологічну консультацію звертайтесь у Центр психологічної діагностики та консультування. Серед профільних функцій Центру, зокрема, організація та проведення тренінгів, спільних навчальних проектів, семінарів та курсів з підвищення кваліфікації для викладачів та студентів.Тренінги доповнюють саме навчанняпсихологів у вузах, оскільки під час навчання, на лекціях студенти отримують лише базові знання з психотерапії. Тому, за допомогою різноманітних тренінгів молоді спеціалісти мають можливість отримати власний досвід роботи за певним напрямком, взяти участь у тренінгах та навчитися працювати за даною методикою з майбутніми клієнтами. Студентів, які навчаються за напрямком «Медична психологія» запрошують на стажування на робочому місці психолога у відділенні реабілітації психіатричної лікарні. Важливим також є те, що після закінчення тренінгу, його учасник отримує сертифікат, що дає право на роботу за опанованим напрямком.

Отож, якщо Ви хочете отримати психологічну консультацію, або взяти участь у тренінгах звертайтесь. Центр психологічної діагностики та консультування МАУП, корпус 25, каб. 311.

Попередній запис у групи проводиться за телефонами: 490-95-22, 050-241-70-34, 050-699-16-23.

Поділитися посиланням: