Меню

У добру путь, шановні випускники!

17 Березня 2009 11:01

Вчора в Українсько-російському інституті менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького МАУП відбулося урочисте вручення дипломів. Студенти денної форми навчання досягли освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» і отримали дипломи державного зразка за такими напрямами підготовки – «Менеджмент організацій», «Управління персоналом і економіка праці», «Адміністративний менеджмент».

Привітати випускників прийшли педагогічні наставники, які протягом п’яти років навчання передавали їм свій досвід, надавали теоретичні знання, виховували своїх студентів у здоровому дусі патріотизму. Серед гостей свята – ректор МАУП Валерій Захожай, директор Інституту менеджменту та бізнесу Олена Баєва, заступник директора Тетяна Самійленко, директор Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками Ксенія Ловецька.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся ректор МАУП Валерій Захожай: «Ви – молода плеяда висококваліфікованих фахівців. Тож у майбутньому бажаю нових посад та високих зарплат». Директор Інституту Олена Баєва побажала легкої вдачі та вдалої кар’єри, а директор Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками Ксенія Ловецька запевнила, що всім бажаючим обов’язково буде робота.

У добру путь, шановні випускники!

Поділитися посиланням: