Про Академію

Меню

У Хмельницькому інституті МАУП відбулось засідання круглого столу «Релігійний туризм в Україні: історія та сучасність»

04 Жовтня 2013 14:53

3 жовтня 2013 року в Хмельницькому інституті МАУП відбулось засідання круглого столу «Релігійний туризм в Україні: історія та сучасність».

Засідання розпочалось з вітального слова директора Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП Валентини Парандій та заступника начальника управління інфраструктури та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, депутата Хмельницького обласної ради Петра Тарасюка.

Активну участь в обговоренні теми круглого столу взяли студенти, викладачі та фахівці сфери туризму, які підготували цікаві та змістовні доповіді. Серед актуальних тем для сучасного туризму були: «Релігійний туризм: екскурсія чи паломництво»; «Релігійні споруди Проскурова: історія та сучасність»; «Паломництво і релігійний туризм очима самих паломників»; «Короткий нарис історії паломництва на Русі»; «Релігійний туризм на Хмельниччині: сучасний стан»; «Вплив суспільних перетворень початкового етапу української революції на існування православної церкви на Волині». Наукове зібрання відзначилось жвавою дискусією на тему релігійного туризму та паломництва, проблем та перспектив як на рівні України, так і Хмельницької області, зокрема.

Також до участі в круглому столі було запрошено Ірину Григорчук, в.о. начальника відділу туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, Олександра Супруна, головного спеціаліста відділу туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.

В ході засідання круглого столу грамотою управління інфраструктури та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації за внесок у розвиток туризму та активну співпрацю з управлінням було нагороджено кафедру теорії та практики туризму ХІ МАУП. А також за внесок у розвиток туризму, сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та активну співпрацю з управлінням інфраструктури туризму Хмельницької ОДА, було нагороджено грамотою викладача кафедри теорії та практики туризму Наталію Бабій.

Поділитися посиланням: