Про Академію

Меню

У Ліцеї МАУП пролунав останній дзвоник

30 Травня 2014 14:55

Цьогоріч стіни Ліцею Міжрегіональної Академії управління персоналом залишив 31 випускник. Справжній вир емоцій панував у кіноконцертному залі «Україна», де проходило свято: посмішки щастя та сльози суму можна було спостерігати на обличчях випускників, батьків та вчителів.

Свято випускників розпочали двоє учнів 10-х класів Валентин Романов і Анастасія Аністрао: «У травні, коли лунає пташиний дзвін і розквітають квіти, тоді теплий вітер приносить до нас довгоочікуване свято останнього дзвоника. Воно радісне, бо закінчився навчальний рік і попереду незвідане самостійне життя, і сумне, оскільки сьогодні дзвоник востаннє продзвенить для наших учнів 11-х класів». Після слів ведучих до зали урочисто увійшли випускники 11-А, 11-Б та 9-А класів.

 

Із вітальним словом до усіх присутніх звернулась директор Ліцею МАУП Людмила Шелест: «Щиро вітаю вас зі світлим і радісним святом останнього дзвоника. Це свято, яке кличе ліцеїстів на довгоочікувані канікули, а випускників виводить на широку дорогу дорослого життя. Дорогі випускники! Позаду 11 років навчання,спомини  успіхів і перемог, а попереду зовнішнє незалежне оцінювання і вступ до вищих навчальних закладів. Зичу вам успіхів і переконана, що ви досягнете найкращих результатів, щоб сягнути висот, які ви собі поставили».

 

На святі випускники згадували усі найцікавіші моменти, які з ними траплялися під час навчання. Так учні представили  рубрику «Навмисно не вигадаєш», в якій розповіли про крилаті вислови своїх вчителів, котрі збирали протягом усіх років навчання. Серед них були: «Досить базікати, а то весь клас пересаджу на першу парту» або ж «Йди скажи батькам, що ти випив із вчителя всю кров» та багато інших.

Адміністрація Ліцею МАУП нагородила учнів похвальними листами за високі досягнення у навчанні, за призові місця у районних етапах Всеукраїнських олімпіад. Дипломи отримали кращі знавці Ліцею у галузі англійської мови, математики, географії, інформатики, біології, української мови і літератури, історії, геометрії фізики, художньої культури. Також було нагороджено і батьків випускників за виховання яскравих представників інформаційного суспільства,  сприяння та професійних підхід в організації заходів позакласної роботи і виховання цілеспрямованих особистостей, формування активної життєвої позиції у дітей – справжніх патріотів України.

 

А наприкінці свята ведучі відзначили, що за своє життя у Ліцеї випускники  чули дзвоник майже 25 тисяч разів. І найдовгоочікуванішим став саме останній. Випускники урочисто взяли до рук дзвоник і голосно задзвеніли востаннє у стінах МАУП.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: