Про Академію

Меню

У МАУП пройшла конференція «Психосоматика та соматопсихологія»

19 Квітня 2013 10:01

Кафедра медичної психології і психокорекції Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування імені Г. Алієва Міжрегіональної Академії управління персоналом провела наукову конференцію студентів і викладачів «Психосоматика і соматопсихологія».

У ході конференції були обговорені важливі питання та проблеми психокорекції та психосоматики, перинатальної психології, були розглянуті психологічні причини суїциду серед підлітків, психокорекційні та психотерапевтичні ефекти правопівкульного малювання, роль стресу у виникненні цукрового діабету та вплив кофеїну на увагу чоловіків і жінок, психологічні чинники вітальної загрози у онкохворих та вплив алкоголю на психіку людини і механізми розвитку залежності, а також роль психосоматики у нашому житті.

Спеціально запрошений гість конференції – Нестеренко Микола Васильович, колишній співробітник Служби безпеки України, заслужений психолог – виступив перед студентами та учасниками конференції з авторською презентацією «Неінструментальні методи детекції обману». Так що, наших студентів, майбутніх успішних психологів-практиків тепер не проведеш!

Подібні конференції, науково-студентські, – дуже хороший шанс для студентів випробувати свої ораторські здібності, навчитися триматися на публіці, впевнено себе почувати, адже для психолога, в першу чергу, важливо вміти переконувати та викликати довіру людей до себе та до своїх слів. Виражаємо вдячність усім виступаючим та гостям, а особлива подяка – оргкомітету конференції.

Поділитися посиланням: