Про Академію

Меню

У МАУП пройшла виставка-конкурс «Земля моя – земля моїх батьків»

03 Жовтня 2011 12:20

На вулицях сонячного Києва оселилася осінь, яка своїми золотим пензликом розмальовує  листя дерев та квітів. Різнобарв’я кольорів надихнуло влаштувати в Міжрегіональній Академії управління персоналом  виставку-конкурс квіткових композицій  «Земля моя – земля моїх батьків».

Студенти творчо підійшли до такого заходу і створили оригінальні композиції на осінні мотиви. Експозиції були різними, але навколо однієї теми - осені: «Золота осінь», «Осіння фантазія», «Барви осені», «У волоссі квіти», «Вересень кличе до знань», «Ейфелева вежа по-українськи» та багато інших.  У конкурсі брали участь всі інститути МАУП, Економіко-правовий технікум, і його відділення Деснянське та Дарницьке, а також Ліцей МАУП.     

Матеріалами для втілення творчих фантазій були осінні дари природи: фрукти, овочі насіння, квіти,  листя, гілки дерев допомогли створити яскраві картини, букети, образи Ейфелевої вежі, їжачків, оленів, казкову гарбузову карету та багато інших захоплюючих витворів студентських фантазій.

Роксолана Уделіс, студентка четвертого курсу Економіко-правового технікуму створила композицію під назвою «Щедрі дари осені», у формі кошика, де зібрала в осінній малюнок, забарвлене золотом листя, соняшники, колоски пшениці, горобину та калину, зібравши докупи символи полум’яної пори року: «Я беру участь у такому конкурсі вже втретє. Матеріал для композиції збирала в різних місцях, деякі «інгредієнти» росли біля дому, дещо привезла від бабусі, або придбала. Дуже подобається творити, створювати щось цікаве, особливо, коли осінь щедра на такі дари, усе перед вашими очами, було б бажання та натхнення на створення такої краси. Всі матеріали збирала протягом тижня, а скомпонувала все за вечір».

Студенти з відділення фінансів та кредиту з ЕПТ при МАУП  створили креативну композицію під назвою «Державна та комерційна банка». Хлопці та дівчата творчо підійшли до завдання, їх надихнув початок учбового року та майбутня спеціальність.

 

Фінансова тематика зацікавила й студента третього курсу Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій Владислава Шевченка: «Мене надихнула осінь, постійна робота на лекціях, коливанням  курсу валют, економіка США, що я й відобразив у своїй композиції».  

Оцінювали студентські витвори осіннього мистецтва шановне журі, до складу якого увійшли: заступник начальника Управління маркетингу та реклами Людмила Арсенівна Бургомістренко; керівник служби по зв’язках із засобами масової інформації та громадськістю Оксана Володимирівна Калуцька; заступник директора Центру координації роботи з закладами освіти Наталія Валеріївна Ревуцька Після знайомства з роботами студентів журі справедливо розподілили місця між усіма учасниками виставки-конкурсу:

Перше місце дісталося  студентці Економіко-правового технікуму Яні Пилипчук. Яна представила експозицію під назвою «На лісовій галявіні», змайструвавши дуже симпатичного оленя за допомогою овочів, а саме кабачка, картоплі, гарбуза, різних паличок та інших матеріалів: «Я живу під Києвом, тому проблем з матеріалами не було. Усе зроблено з натуральних екологічно-чистих продуктів. На те, щоб зробити такого оленя мені знадобився один вечір».

Друге місце посів творчий витвір «Осанна осені» студентів з Деснянського технікуму, змайструвавши дуже красиву квіткову композицію.

Третє місце у виставці - конкурсі «Земля моя – земля моїх батьків» отримала експозиція під назвою «Сонце» студентки Святошинського Економіко-правового технікуму, майбутній юрист та творча особистість Анна Ліждвой: «Мої здібності до творчості мені передалися від батька художника. Загорілась ідеєю участі у цьому конкурсі і прийшла думка зібрати осінні дари, які увібрали теплоту літнього сонця в портреті. Я знайшла старовинну раму, пофарбувала її, деяке листя та гарбузи, у ролі полотна виступила мішковина, трави збирала на полі у місті Вишневому». Лейтмотивом створеної композиції став вірш, написаний дівчиною ще у дитинстві під однойменною назвою з експозицією «Сонце»

«Осень, листья золотое,
Небо чисто, как родник,
Море очень голубое,
По-осеннему блестит.
Птицы где-то там щебечут
Улетают за края,
Улетают там, где солнце
Там, где теплая земля»

Усі учасники отримали дипломи за участь в  номінаціях:

За патріотичність

«Квітучий прапор України» - Ліцей при МАУП

За оригінальність

  І місце – «Всі на ярмарок, на сорочинський ярмарок», Деснянський Економіко-правовий технікум при МАУП

 ІІ місце – «Осінь прийшла», Економіко-правовий технікум при МАУП

ІІІ місце – «Hip-Hopменеджер»,  Інститут міжнародних відносин та лінгвістики

Флористична майстерність

  І місце – «Спогади літа»,  Економіко-правовий технікум при МАУП

 ІІ місце – «Українська осінь», Інститут права

ІІІ місце – «Осінні дари», Економіко-правовий технікум при МАУП

За кращий дизайн

  І місце – «Троянди весняного кохання»,  Економіко-правовий технікум при МАУП

 ІІ місце – «Графічна осінь», Інститут міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій

ІІІ місце – «Шлях студента», Інститут соціальних наук

«За естетичну досконалість»

  І місце – «Весняна пісня лісу»,      Економіко-правовий технікум при МАУП                           

 ІІ місце – «У волоссі квіти», Дарницьке відділення Економіко-правового технікуму при МАУП

ІІІ місце – «Осіння фантазія», Економіко-правовий технікум при МАУП

«Романтичність ідеї»

  І місце – «З тобою»,  Дарницьке відділення Економіко-правового технікуму при МАУП

 ІІ місце – «Літня посмішка»,  Інститут міжнародних відносин та лінгвістики

ІІІ місце – «Барви осені», Економіко-правовий технікум при МАУП

За відповідність тематиці

  І місце – «Щедрі дари осені», Економіко-правовий технікум при МАУП

 ІІ місце – «Овочеве господарство», Святошинське відділення Економіко-правового технікуму при МАУП

ІІІ місце – «Осінні дари», Економіко-правовий технікум при МАУП

Поділитися посиланням: