Меню

У МАУП пройшов День відкритих дверей

21 Лютого 2011 15:37

19 лютого у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов черговий,  День відкритих дверей.Сьогодні Академія впевнено крокує вперед і як завжди пропонує всім охочим достойну освіту за сучасними управлінськими спеціальностями, які мають найбільший попит на ринку праці.

Академія гостинно приймала у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом.Абітурієнтиособисто розпитали про всі аспекти, вимоги та умови для вступу та навчання. Познайомитися з Президентським університетом МАУП прийшли цього дня 185 абітурієнтів і 37 – поцікавилися навчанням в Економіко-правовому технікумі при МАУП.

Традиційно популярним був Інститут менеджменту та бізнесу. Цього року в названому інституті з’явились нові спеціалізації: «Транспортний менеджмент і логістика» та «Економіка і управління організаціями».  Багато бажаючих прийшли отримати додаткову інформацію про  Інститут міжнародних відносин і лінгвістики. Вступників цікавили найпопулярніші спеціалізації: «Міжнародні відносини», «Політологія», „Менеджмент зовнішньоекономічних відносин”.  Не оминули абітурієнти Інститут права, Інститут міжнародної економіки та інформаційних технологій, Інститут соціальних наук і самоврядування та Телеуніверситет. Найчастіші питання, які ставила молодь були: «Який термін навчання?», «Які умови та вимоги до вступу?», «Яка перспектива подальшого працевлаштування» та багато іншого. Професорсько-викладацький  колектив, методисти та керівництво Академії охоче спілкувалися з абітурієнтами.  

Академія зустрілась з випускниками ліцеїв, технікумів та шкіл, для того, щоб максимально точно їх зорієнтувати в подальшому здобутті освіти.

Прийшовши до МАУПу День відкритих дверей усі абітурієнтиотримали знижку в оплаті навчанні 15%.А ті, хто не встигли завітати цього разу, матимуть таку нагоду у наступний день відкритих дверей, який відбудеться 12  березня.

 

Завітайте до нас!

В Академії завжди Вам раді!

Поділитися посиланням: