Про Академію

Меню

У МАУП пройшов весняний Ярмарок вакансій

28 Квітня 2011 14:35

Нещодавно у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов традиційний Ярмарок вакансій.Цей захід був влаштований  Центром організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками. Керівник Центру Ксенія Ловецка розказала нам: «Метою такого заходу є показати нашим студентам, що Академії не байдуже їхнє подальше майбутнє, ми турбуємося, щоб наші випускники змогли працевлаштуватися після закінчення вузу, бо людина навчається, щоб потім знайти хорошу роботу, яка буде відповідати моральним, фізичним, матеріальним вимогам та цінностям. Також ми відправляємо на практику студентів з метою їх майбутнього працевлаштування». 

До Центру часто звертаються різні організації в пошуках кваліфікованих спеціалістів. Більшість випускників успішно працевлаштовується, що підтверджує конкурентноздатність випускників  МАУП. За статистикою більшість студентів, потрапивши на практику до організації залишається там працювати. Тому такий варіант взаємної  співпраці «Центр-студент-роботодавець» дуже корисний для кожної сторони.

В Ярмарку вакансій взяли участь понад 30 організацій: журнал «Жовті сторінки», агентство нерухомості «Благовіст», страхова група «ТАС», кадровий центр «SUAPP-тест», агентство нерухомості «ParkLane» та інші. Багато зацікавлених студентів та випускників завітали на ярмарок у пошуках корисної інформації.  Під час зустрічі потенційні роботодавці розповіли студентам про себе та свої компанії, можливі вакансії, специфіку роботи, приймали резюме від студентів, які шукають роботу. Кожен, хто зацікавився пропозицією міг заповнити анкету, завдяки якій автоматично потрапляє до інформаційної бази і стає кандидатом на робоче місце в цій організації.

МАУП пропонує не тільки якісну освіту, але майбутнє працевлаштування всім зацікавленим  у своєму перспективному майбутньому.

Тримайте шанс долі та пам’ятайте, все лише у ваших руках!

Тетяна Журкович

Поділитися посиланням: