Про Академію

Меню

У МАУП відбулася Всеукраїнська Олімпіада з психології

29 Квітня 2015 12:13

25 квітня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся другий етап Всеукраїнської Олімпіади МАУП з психології.

До другого туру Олімпіади увійшли 42 учасники, котрі за результатами 1-го етапу показали високі результати. Олімпіада розпочалася вступним словом директора Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Івана Бідзюри:

«Щиро вітаємо усіх учасників Всеукраїнської Олімпіади МАУП з психології. Ми зичимо вам міцних і хороших результатів. Бажаємо позиціонувати себе як починаючих дослідників у галузі психології. Підготовка відповідей на завдання Олімпіади дасть вам змогу дати відповідь на запитання «А хто ми є у цьому житті?». Якщо ви оберете наш навчальний заклад, зокрема спеціальність «психологія» - школа психології МАУП докладе усіх зусиль, щоб ви реалізувалися у своїй професії».

 

Після слів привітань розпочався найважливіший момент 2-го туру – написання конкурсних робіт. Усі роботи були закодовані, тому члени рахункової комісії не знали імена учасників, чиї роботи перевіряли. Оцінювання проходило за такими критеріями: творчий потенціал, аргументованість відповіді, широта, оригінальність, повнота, логічність та культура.

«Майбутнє країни залежить від  інтелектуальної могутності і творчого потенціалу нації. Основним нашим завданням на цьому заході є виявити і залучити творчу молодь до вивчення психології у МАУП. Мета конкурсних робіт не перевірка знань учнів з психології. Ми визначаємо інтуїтивні здібності вирішення проблем, вміння мислити та рефлексувати»- розповіла завідувач кафедри загальної психології Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Олена Туриніна.

Допоки учні виконували конкурсні завдання батьки учасників Олімпіади прослухали міні-лекцію «Батьки та діти: психологія взаємостосунків», а також відвідали майстер-клас «Кризові ситуації: психологічні шляхи виходу» від провідних науковців інституту. Ці заходи з батьками проводили викладачі кафедри загальної психології.

 

Після закінчення написання робіт учням та батькам було проведено екскурсію студмістечком МАУП. Особливо екскурсантів вразив   Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр ім. Ярослава Мудрого МАУП, фонд якого налічує 405 тис. примірників навчальної, навчально-методичної, наукової та довідкової літератури.

Також цього дня для молодих дослідників студенти Інституту соціальних наук і самоврядування підготували концерт у кіноконцертному залі «Україна», аби продемонструвати, що в Академії приділяють велику увагу творчому розвитку особистості.

 

Після закінчення концерту відбулося урочисте нагородження переможців другого етапу Всеукраїнської Олімпіади МАУП з психології. Тож місця та номінації розподілилися таким чином:

у номінації «дослідник» перемогла  Вікторія Лега, учениця ЗОШ № 3 м. Буча;

звання «творча особистість» отримала Олена Остапчук, учениця спеціалізованої школи № 304 м. Київ;

титул «практик»  здобув  Богдан Супрун, учень спеціалізованої школи № 216 м. Київ;

у номінації «особлива думка» перемогла Ольга Головатюк, учениця Комунального закладу Львівської обласної ради «Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича» м. Броди;

3-є місце, винагороду у 5000 гривень та знижку на навчання у  5% здобула Анастасія Моравська, учениця гімназії «Міленіум» № 318 м. Київ;

2-е місце, 10 000 гривень та 10%-ву знижку на навчання отримала Владислава Сапожнікова, учениця школи І-ІІІ ступенів № 286 М.Київ

Переможцем Всеукраїнської Олімпіади МАУП з психології став Артур Скляр, учень  гімназії № 179 м. Київ, котрий отримав 20 000 гривень та 20%  знижки на навчання в Академії.

  

Ольга Коробій