Про Академію

Меню

У МАУП відбулися вибори голови Студентської ради

01 Жовтня 2013 11:51

30 вересня у конференц-залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулися вибори голови Студентської ради.

Засідання проводила директор Департаменту позанавчальної роботи МАУП Валентина Слісаренко. На виборах були присутні представники від усіх інститутів Академії. На посаду до органу студентського самоуправління було висунуто чотири кандидатури, серед яких:

  • Аріна Коломієць – студентка 4-го курсу Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса;

  • Аліна Чухало – студентка 3-го курсу Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса;

  • Юлія Сайко – студентка 2-го курсу Інституту права ім. князя Володимира Великого;

  • Єва Поєдинок – студентка 3-го курсу Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва.

У своїх передвиборчих програмах кандидати пропонували заходи щодо налагодження роботи студентського самоврядування, встановлення зв’язків з іншими освітніми закладами, зацікавлення студентів у науково-дослідницькій роботі, влаштування низки тренінгів та майстер-класів, проведення культурно-мистецьких заходів. Серед особливостей передвиборчих кампаній, що вирізняло програми кандидатів були: пропозиції стосовно організації змагань з нетрадиційних видів спорту, влаштування оглядових екскурсій по Києву для іноземних студентів, проведення у стінах Академії конкурсу «Студент року», створення емблеми та гімну Студентської ради. Однак найбільше відзначився виступ студентки 4-го курсу Аріни Коломієць. У її передвиборчій програмі було запропоновано введення академічного балу для студентів-активістів МАУП, який допоможе покращувати їх успішність.

За результатами голосування головою Студентської ради Міжрегіональної Академії управління персоналом стала майбутній дипломат, студентка 4-го курсу Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Аріна Коломієць.

У своїй прикінцевій промові новообрана голова Студентської ради зазначила: «На цій посаді я намагатимусь зробити життя студентства веселим та успішним, а також буду допомагати розкрити таланти кожного охочого студента».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: