Про Академію

Меню

У МАУП відзначили Міжнародний день студента

18 Листопада 2014 10:00

Запальними танцями, смачними частуваннями, яскравими піснями та неймовірним виром емоцій запам’ятався цьогорічний День студента.

17-го листопада весь світ відзначає Міжнародний день студента. В Україні це свято було встановлено на підтримку ініціативи студентської молоді України 16 червня 1999 року. З того часу і в Міжрегіональній Академії управління персоналом відзначають цей особливий день.

Цьогорічне святкування розпочалися Фестивалем народів, на якому студенти Академії з різних країн світу презентували культуру свого народу. Свято відкрив проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий: «Ми розпочинаємо святкування Міжнародного дня студента Фестивалем народів світу. І маємо на це усі підстави, адже в Академії сьогодні навчаються 1112 студентів із 39 країн світу. Ви, студенти, показуєте, що культура кожної країна гідна поваги, наслідування традицій і їх шанування. Саме мультикультуралізм може  втримати мир, злагоду і взаємну повагу у світі! Від усього серця вітаємо з Міжнародним днем студента!»

Серед країн-учасниць були представлені рідна ненька – Україна, Туреччина, Грузія, Палестина та Азербайджан. Студенти з Грузії частували усіх охочих хачапурі, баклажанами, сиром та напоями. Вони демонстрували національні інструменти, грузинські народні костюми та пропонували прочитати книжки та путівники про рідну країну.

 

Турки здивували усіх незвичною стравою «чігосте» – турецька крупа, змішана з помідорами, томатом, великою кількістю різноманітних спецій, що подається у сирому листку капусти. Цікаво, що цю страву студенти готували просто на очах у присутніх.

Іноземні студенти з Азербайджану презентували усім народні інструменти, мініатюрні костюми свого народу та частували гостей солодощами.

 

Палестинці познайомили гостей свята із своєю культурою, представивши усім сувеніри Єрусалиму і Віфлеєму, ікони та одяг ручної роботи.

 

Студенти інститутів Академії та Економіко-правового технікуму при МАУП, Інституту реклами презентували Україну, пригощаючи усіх стравами національної кухні: українським борщем, варениками,  сирниками, пампушками,  канапками з салом та огірком, картоплею.

 

Після того, як кожна країна презентувала свою експозицію, присутніх конференц-залу захопили запальні танки. Грузини, турки, українці, азербайджанці та палестинці чимдуж витанцьовували рухи своїх народних танців.

 

По завершенню презентаційної частини учасники Фестивалю народів вирушили до кіноконцертного залу «Україна» МАУП, де і продовжилися святкування.

А в залі в цей день панувала неймовірна атмосфера. Тут зібралися студенти усіх інститутів Президентського університету та технікумів при МАУП. З вітальним словом до присутніх звернувся і голова Студентської  ради МАУП Руслан Бобир, заохотивши усіх брати активну участь у житті Академії.

 

Після слів привітання  проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Микола Курко вручив кращим студентам грамоти за активну участь у громадському, культурному та спортивному житті Академії.

 

Під час святкового концерту усі присутні могли насолодитися цікавими театралізованими сценками та мініатюрами, відомими піснями у виконанні кращих голосів Академії.

    

Концерт до дня студента залишив незабутні  відчуття у кожного присутнього.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: