Про Академію

Меню

У МАУП відзначили Міжнародний день студента

19 Листопада 2013 10:00

Щороку 17 листопада вже понад пів століття весь світ відзначає Міжнародний день студента. З цієї нагоди 15 листопада у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулися урочистості та святковий концерт.

Свято відкрив проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий: «Сьогодні в листопадові дні усе світове товариство святкує Міжнародний день студента. Ми відзначаємо свято студентів, які навчаються, оволодівають спеціальностями та є гідними  громадянами суспільства. Бажаю усім здоров’я, щастя, добра та успіхів у навчанні» - зазначив Микола Федорович.

У кіноконцертному залі «Україна» в цей день зібралися студенти усіх інститутів Президентського університету та технікумів при МАУП.

Зі своїм вітальним словом до присутніх звернулася і голова Студентської  ради МАУП Аріна Коломієць: «Вітаю усіх студентів з нашим найбільш очікуваним святом. Хочу кожному з вас побажати  вдалої здачі сесії, бажано «автоматом» і тільки на п’ятірки, успіхів у всіх ваших починаннях, здійснення найсміливіших бажань та найзаповітніших мрій. Нехай той час, який ви проведете в стінах нашої Академії, стане для вас незабутнім періодом у житті».

Після слів привітання  проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Микола Курко вручив кращим студентам грамоти за активну участь у громадському, культурному та спортивному житті Академії.

Під час святкового концерту усі присутні могли насолодитися цікавими театралізованими сценками та мініатюрами, різними танцями, відомими піснями у виконанні видатних голосів Академії. Надзвичайно запальними танцями привітали студентів ансамбль народного танцю «Перлина» та танцювальний колектив НВК «Престиж» при МАУП. Своєю акторською грою кожного, хто був у святковій залі, заворожили  виступи студентів Інституту реклами, Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса та Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва.

Концерт до дня студента залишив незабутні  відчуття у кожного присутнього та  зарядив студентів енергією на весь рік для активного та плідного навчання.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: