Про Академію

Меню

У МАУП відзначили свято Хрещення Господнього

19 Січня 2015 16:35

19 січня Міжрегіональна Академія управління персоналом радісно та урочисто відсвяткувала свято Хрещення Господнього. Біля академічної каплиці святого Георгія Побідоносця відбулося Велике освячення води.

Протоієрей Діонісій Мартишин,  доктор богослов’я, доктор наук у галузі політології, завідувач кафедри православної культури  та теології МАУП, звертаючись у своєму вітальному слові до керівництва, професорів, викладачів, студентів, працівників академії, зазначив: «Свято Хрещення Господнього — це явлення Божої сили, благодаті у світі. Через води Йордану Господь освятив увесь матеріальний всесвіт, буття людства загалом.

  

Сьогодні, коли сучасна людина намагається зосередити увагу виключно на культурологічних, історичних, національних, політичних і навіть геополітичних аспектах життя Православної Церкви, православне богослов’я Церкви говорить про духовний вектор розвитку людства, про реальність зустрічі людини з Живим Богом і преображення життя усього суспільства. Варто згадати, що через освячену воду, через краплі освяченої води Бог — Творець світу подає кожній людині освячення єства, відпущення гріхів, зцілення недугів, знищення демонів і оновлює життя усього всесвіту. Як важливо, сьогодні, усім нам отримати від Бога силу знищення демонів, духу ворожнечі, ненависті, відчаю й розділення. Уся Церква у цей святий день молиться про те, щоб кожна віруюча людина на землі відчула дотик божественної благодаті, любові, прощення та милосердя Божого».

  

Поділитися посиланням: