Про Академію

Меню

У МАУП завершилась Учнівська олімпіада-2015 з правознавства

06 Квітня 2015 14:43

4 квітня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся другий етап Учнівської олімпіади-2015 з правознавства та визначення переможців.

Напередодні учасники пройшли перший тур Олімпіади, зареєструвавшись і виконавши конкурсне завдання дистанційно. Охочі могли заповнити просту форму на сайті Олімпіади, після чого на електронну адресу учасників було надіслано завдання для виконання. Максимальна кількість балів, котру могли отримати учні складала 100. До другого туру змагань пройшли 83 учасники, котрі набрали більше 51 балу.

Другий етап Учнівської олімпіади МАУП з правознавства розпочався 4 квітня о 8.30, саме з цього часу учні шкіл з усієї України проходили реєстрацію. Перед початком виконання конкурсних завдань школярам розповіли про основні умови  та правила другого туру. На виконання завдання учасникам було відведено1,5 години.

  

 «Основною метою Учнівської олімпіади МАУП є виявити талановитих учнів, випускників 11-х класів, та допомогти їм розвиватися далі в галузі права. А в Академії є для цього всі можливості!» - зазначив директор Інституту права ім. князя Володимира Великого Віктор Литвиненко.

Після виконання тестів оргкомітет Олімпіади та лічильна комісія перевіряли роботи учасників, а учні відправилися на екскурсію Академією. Школярі ознайомилися із інфраструктурою МАУП, основними пам’ятками та завітали до бібліотеки. 

  

Оголошення результатів Олімпіади та нагородження переможців відбулося в кіноконцертному залі «Україна» МАУП. Викладачі, працівники Академії, батьки, родичі й школярі усі з завмиранням серця очікували почути ім’я переможця.

Заступник директора з профорієнтаційної роботи Тетяна Аріфходжаєва розповіла, які нагороди отримають призери:

«Перша премія це 20 000 гривень та 20%  знижка на навчання в Академії – її отримає переможець Олімпіади. За 2-е місце учасник здобуде 10 000 гривень та 10%-ву знижку на навчання. Учень, що посяде третє місце отримає 5 000 гривень та 5%-ву знижку. Крім того, усі учасники другого туру Олімпіади отримають сертифікати, що надають право на 5%-ву знижку на навчання в Академії».

Тож, за результатами Учнівської олімпіади МАУП 2015 року з правознавства місця розподілилися таким чином:

3-є місце посіла учениця ЗОШ № 2 міста Богуслав Київської області Яна Карпенко;

2-е місце у школярки ЗОШ № 22 з міста Івано-Франківськ Вікторії Талайло;

1-е місце здобув учень Чугуївської гімназії № 5 Харківської області Владислав Яковлєв.

   

Після нагородження переможець розповів чому вирішив взяти участь у Олімпіаді та куди витратить грошову винагороду:

«Я побачив інформацію про проведення  Учнівської олімпіади МАУП в Інтернеті і зацікавився. Раніше я вже брав участь у схожих олімпіадах, зокрема з хімії, де теж отримав диплом. Тому цього разу вирішив спробувати свої сили з правознавства. А грошову винагороду я витрачу на свою освіту».

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: