Про Академію

Меню

У Міжрегіональній Академії управління персоналом проходить декада з української мови

13 Грудня 2012 13:08

Література – дивна течія, а
Мова – коштовний скарб народу.

 

У МАУП проходить декада з української мови, яка розпочалася олімпіадою з української мови та літератури серед студентів перших та других курсів Економіко-правових технікумів при МАУП.

На початку грудня, за доброю традицією, уже дванадцятий раз поспіль проходить олімпіада з української мови, проте вперше за всю історію переможець другого курсу братиме участь в Київській міській олімпіаді серед других курсів ВНЗ ІІ та ІІІ рівнів акредитації.

Олімпіада проходила в конференц-залі Бібліотечно-інформаційного центру імені Ярослава Мудрого, де спеціально з нагоди заходу була влаштована книжна виставка „Мова – коштовний скарб народу”.

Завдання для студентів з української мови диференційовані, орієнтовані на граматику, морфологію, лексику. З української літератури, на відміну від минулорічних традицій, студентам довелося складати паспорт літературного твору лише на основі портретної характеристики героїв. Учасники олімпіади мали визначити автора твору, жанр та літературний рід твору, тему (головну ідею), згадати історію написання, головних героїв, визначити композицію та експозицію твору. Хоч завдання і складалися на основі навчальної програми та різнилися для першого і другого курсів, для перемоги важливо було володіти не лише теоретичними знаннями, але й логічним мисленням та феноменальною пам’яттю.

Вітаємо переможців – студентку І курсу Анну Гусаковську та студентку ІІ курсу Марію Веред, яка братиме участь в Київській міській олімпіаді!

Бажаємо Марії успіхів та гідно відстояти честь Академії на Київській міській олімпіаді!

 

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: