Про Академію

Меню

Участь наукових кіл Хмельницького інституту МАУП у засіданні Спілки Рад молодих вчених

18 Травня 2023 19:49

Науково-педагогічні працівники Хмельницького інституту МАУП Алла Авсієвич, Валентина Олійник, голова студентського наукового товариства студентів та молодих учених Жанна Мороз взяли участь у у засіданні Спілки Рад молодих вчених, яке відбулось 15 травня 2023 р. у дистанційному форматі.

Було обговорено основне питання: діяльність та проєкти Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (доповідач: пані Аліса Сухіх, співдоповідач: пані Анастасія Сімахова). Присутнім довели основну інформацію стосовно можливості підписання Меморандуму про партнерство, який визначає відносини та напрями співробітництва між представниками наукової, освітньої, творчої спільноти, органів державної влади, самоврядних громадських організацій, закладів вищої освіти, наукових установ та інших не заборонених законом України об’єднань. Для молодих учених, які ще не були учасниками попередніх Шкіл, надано можливість зареєструватись в Школі молодого науковця, яка стартує  20 травня 2023 р. - Весняній школі молодого науковця 3.0 для аспірантів (ад’юнктів).

Весняна школа молодого науковця 3.0 – це і комунікація з лекторами, які протягом тижня допоможуть здобути нові знання, поділяться власним практичним досвідом, це і унікальна та необхідна сьогодні змога спілкування в колі однодумців, патріотів та можливість пошуку спільних вирішень проблемних питань. Весняна Школа молодого науковця 3.0 проходитиме в онлайн форматі з 20 по 26 травня 2023 р. Модератор проєкту – Катерина Бабікова, асоційований член РМУ при МОН України

Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення; стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених; методів активізації діяльності та помноження результативності роботи. Порядок денний щомісяця формується відповідно до пропозицій молодих вчених.

З основною інформаціє про діяльність Ради можна ознайомитись за посиланням http://ysc.in.ua/ .

Поділитися посиланням: