Про Академію

Меню

Участь Одеського інституту МАУП у Форумі академічної доброчесності

05 Жовтня 2022 13:27

Викладачі Одеського інституту МАУП взяли участь у веб-семінарі "Форум академічної доброчесності", організований НАЗЯВО і Unicheck у форматі Zoom-конфереціїї 4 жовтня 2022 року.

Фахівці надали поради з підтримки академічної доброчесності у часи кризи, розповіли про новий Законопроєкт з академічної доброчесності, який встановить певні пунктирні лінії, але кожна академічна спільнота має регулювати питання дотримання академічної доброчесності в своєму ЗВО.

Артем Артюхов, Іван Назаров, Андрій Бутенко та інші працівники НАЗЯВО дали цінні поради учасникам вебінару, як мінімізувати недоброчесні махлювання студентів під час онлайн освіти. Обговорено методику перевірки текстів на плагіат в системі Unicheck. Запропоновано не ставити оцінки студентам, що не вмикають камеру під час онлайн-зустрічей, давати творчі групові завдання, проводити онлайн обговорення текстів, давати завдання провести експеримент по темі заняття, зафіксувати його на відео і пояснити кожний етап, використовуючи інформаційні технології.

Спікери вважають, що прийняття окремого закону при саморегуляції цих питань університетами в межах цього закону дадуть позитивний результат в ЗВО України.

Дякуємо організаторам за проведення заходу, який показав освітянам шляхи підтримки академічної доброчесності в складних ситуаціях, коли життя та освіта можуть змінюватися дуже швидко.