Про Академію

Меню

Участь у комітетських слуханнях на тему розвитку науки

24 Червня 2021 15:07

24 червня директор Центру організації наукової роботи І.А. Семенець-Орлова взяла участь у комітетських слуханнях на тему: «Перший рік грантового фінансування Національним фондом досліджень України: проблеми і перспективи».

Наукова спільнота разом із народними депутатами, членами Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій мали змогу обговорити ключові проблеми грантового фінансування в Україні.

Минулого року до Національного фонду досліджень (НФД) будо подано 931 заявка на одержання грантової підтримки на проведення наукових досліджень. 216 проектів наразі отримує грантову підтримку. Лише 6% з них - це проекти соціально-гуманітарних наук.

Сьогодні учасники обговорюють перспективу фінансування НФД за рахунок коштів, отриманих від міжнародної технічної, грантової допомоги, реалізацію можливості здійснювати спільні з іноземними науковими товариствами науково-дослідні проекти, вдосконалення механізмів встановлення норм оплати праці виконавців проектів, розмежування повноважень наукової та наглядової ради Фонду, створення окремого Фонду для соціально-гуманітарних наук.

Поділитися посиланням: