Про Академію

Меню

Участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Наукові дослідження та інновації в галузі суспільно-гуманітарних наук» м. Мелітополь

24 Листопада 2021 15:31

24 листопада представники кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Одеського інституту МАУП: к.ф.н., доцент Алла Олександрівна Нерубасська та викладач Наталія Вікторівна Драган зі студентами спеціальності «Психологія» прийняли участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Наукові дослідження та інновації в галузі суспільно-гуманітарних наук» м. Мелітополь.

Доцент А.О. Нерубасська зробила доповідь у пленарному засіданні на тему: "Соціально-філософський аналіз кризи особистості в період пандемії: системний аспект", яка продовжилася плідною бесідою та обміном досвідом по подоланню пандемічної кризи та адаптації викладачів і студентів до умов карантину. Студентка 3 курсу Д'ячук Вікторія та магістрантка 1 курсу Терешко Надія зробили доповіді на секції 1 "Психолого-педагогічні інновації сьогодення". Магістрантка 1 курсу Лазуткіна Олена прийняла участь дистанційно.

Всі учасники отримають збірники тез та сертифікати участі.

Поділитися посиланням: