Про Академію

Меню

Учнівська олімпіада МАУП – виграй 20 тисяч грн!

11 Грудня 2015 13:04

У найбільшому економіко-гуманітарному виші України – Міжрегіональній Академії управління персоналом – розпочато реєстрацію на участь в олімпіаді для випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв.

Метою учнівської олімпіади є прагнення виявити талановитих учнів, допомогти їм у виборі майбутньої професії та сприяти розвитку в обраних напрямках. Кожен учасник має змогу отримати грошову нагороду від 5 000 до 20 000 грн, а також знижку на навчання в Академії.

Олімпіада проводиться з 4-х дисциплін: «інформатика та інформаційні технології», «основи правознавства», «основи економіки» та «психологія». Змагання відбуваються у два етапи.

Перший етап олімпіади відбуватиметься дистанційно. Учасники отримують завдання на електронну адресу одразу після реєстрації. Виконані завдання необхідно надіслати до Академії у період з 1 січня по 25 лютого 2016 року.

Якщо учасник отримає більше 51 бала зі 100 можливих – він стає учасником другого етапу учнівської олімпіади. Другий і фінальний етап олімпіади відбуватиметься у Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Переможці олімпіади отримають грошові винагороди та знижки на навчання у МАУП. Зокрема, переможець олімпіади отримає грошову винагороду у сумі 20 000 гривень та знижку 20% від вартості всього терміну навчання в МАУП. Учасник, що обійме II місце отримає винагороду у сумі 10 000 гривень та знижка 10% від вартості всього терміну навчання в Академії, відповідно, за III місце – 5 000 гривень та знижка 5% від вартості навчання в Академії.

Зареєструватися на участь у першому етапі необхідно до 20 лютого 2016 року. При цьому на першому етапі учасник може обрати від однієї до чотирьох дисциплін. Завдання першого етапу виконуються дистанційно. Учасники отримують завдання на електронну адресу одразу після реєстрації. Виконані завдання надсилаються з 1 січня до 20 лютого 2016 року на електронну адресу згідно обраної дисципліни.

 Деталі за посиланням http://olimpiada.maup.com.ua

Поділитися посиланням: