Про Академію

Меню

Урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців»

24 Листопада 2021 18:41

24 листопада у Національному агентстві України з питань державної служби відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». У категорії «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» було відзначено освітню інновацію кафедри публічного адміністрування МАУП під назвою «Соціальне проектування для формування сценаріїв майбутнього: наскрізна оргдіяльнісна технологія взаємодії здобувачів освіти» (автор: завідувач кафедри публічного адміністрування Семенець-Орлова Інна Андріївна). Диплом переможця третього ступеня було вручено проректору МАУП Сергію Вікторовичу Храпатому.

Приємно відзначити, що МАУП - єдиний приватний ЗВО, який отримав відзнаку. Загалом у конкурсному відборі взяло участь 64 конкурсанти.

Поділитися посиланням: