Про Академію

Меню

Урочистий випуск студентів Економіко-правового технікуму при МАУП

02 Березня 2012 11:12

У перший день весни у МАУП відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів. Майже 100 студентів Економіко-правового технікуму при МАУП, а також Дарницького та Святошинського відділень, що навчалися за напрямом „Організація виробництва” отримали перепустки в нове самостійне життя.

Привітати випускників завітали їхні батьки та друзі, а також керівництво Академії, Економіко-правового технікуму та викладачі. Зі словами привітання до молоді звернувся генеральний директор Президентського університету МАУП Микола Несторович Курко: „Це перша ступінь вашої освіти, вона є запорукою того, аби вже бути затребуваними на ринку праці і завоювати місце під сонцем. Бажаю, щоб ваші надії здійснилися. Не забувайте свій технікум, адже тут ви зустріли юність, перше кохання, познайомилися з першим рівнем професійної освіти. Нехай і в житті, і в роботі все складається добре. Ми будемо чекати на вас у Президентському університеті”.

Своїх вихованців привітав і директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Анатолійович Гомон: „Символічно, що саме сьогодні, у перший день весни, ви, як молоді саджанці, які ми вирощували 3,5 роки, досягли зрілості. Ми пишаємося вами і спостерігатимемо, як виростатимете далі у майбутніх фахівців, які так потрібні нашій країні. Я бачив, які ви були щасливі на державному іспиті, адже досягли омріяної мети. Але вчитися потрібно усе життя – тож ми чекаємо, що ви продовжите свою освіту в Академії”.

Цього дня випускники технікуму отримали державні дипломи молодшого спеціаліста і дипломи, оформлені відповідно до міжнародних вимог; окрім цього, усі випускники отримують ще й атестати про повну загальну середню освіту державного зразка.

Дипломи з відзнакою вручив проректор з навчально-методичної роботи МАУП Микола Несторович Курко. Червоні дипломи отримали семеро дівчат: Маріана Воробець, Сабрін Цхані, Яніна Кочуба, Марина Прокопенко, Олена Польова, Ольга Федорова.

Вітаємо усіх випускників і бажаємо успіхів у всіх подальших справах!

Поділитися посиланням: