Про Академію

Меню

Урочистого засідання Вченої ради Міжрегіональної Академії управління персоналом 3 квітня 2024 р. з нагоди 35-річчя заснування МАУП

04 Квітня 2024 13:37

 

3 квітня 2024 р. в конференц-залі Президії Академії відбулося урочисте засідання Вченої ради з нагоди 35-річчя заснування Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Засідання відкрив Голова Вченої ради, Президент Академії, доктор юридичних наук, професор Щокін Ростислав Георгійович з вшанування хвилиною мовчання пам'яті наших героїв-захисників, котрі загинули захищаючи нашу Державу, завдяки яким в тому числі заклади вищої освіти в Україні можуть працювати.

Потім Президент Міжрегіональної Академії управління персоналом Щокін Р. Г. виступив з презентацією основних здобутків Академії за 35-річний період.

З вітальним слово до присутніх звернувся видатний випускник Академії, відомий український борець греко-римського стилю, Чемпіон Олімпійських ігор 2020 року та Срібний призер Олімпійських ігор 2016 року, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, народний депутат України Беленюк Жан Венсанович. Після виступу Беленюк Ж.В. вручив почесні грамоти та подяки співробітникам і студентам від Міністерства молоді та спорту України та Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту.

Наступною виступила доктор юридичних наук, професор, народний депутат України, Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Гришина Юлія Миколаївна, яка наприкінці свого виступу також вручила співробітникам Академії низку подяк від підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

Президент Академії Щокін Р. Г. нагадав, що рік тому до Дня Академії Вченою радою було прийнято рішення про заснування почесних звань Міжрегіональної Академії управління персоналом, зокрема «Почесний професор МАУП», яке присвоюється Вченою радою Академії особам, які не є співробітниками Академії, мають вчене звання та які зробили вагомі внески у розвиток національної освіти, науки і техніки. Ростислав Щокін запропонував, присвоїти почесне звання: «Почесний професор МАУП» доктору юридичних наук, професорові, народному депутату України, Голові підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Гришиній Юлії Миколаївні за її особистий вклад в розвиток вітчизняної освіти і науки, а також вклад у підтримку приватної освіти, захист конституційних прав незахищених верств населення на вільний доступ до здобуття вищої освіти.

Вчена рада Академії одноголосно підтримала цю пропозиції.

Заступник Міністра юстиції України, доктор філософії з права Гайченко А. В. виступив з вітальним словом та вручив низку подяк співробітникам Академії від Міністерства юстиції України.

Президент МАУП Щокін Р.Г., зазначив, що Гайченко Андрій Віталійович у 2006 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом, освітній рівень магістр за спеціальністю «Право», спеціалізація “Комерційне та трудове право”. Андрій Віталійович трудову діяльність розпочав у 2005 році, обіймав посади: головного юрисконсульта, згодом – начальника сектору судової роботи та начальника управляння претензійно-позовної роботи юридичного департаменту ПАТ «Укрсоцбанк». Певний час працював адвокатом. Очолював юридичну компанію. З 2015 по 2019 рік був Головою Третейського суду при Незалежній асоціації банків України. Крім того, Гайченко А. В. активно займається науковою та викладацькою діяльністю. В 2021 році захистив дисертацію та здобув ступінь Доктора філософії за спеціальністю “Право”. Працює  на посаді доцента кафедри адміністративного, фінансового та банківського права в Навчально-науковому інституті права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом. Має низку наукових публікацій та навчально-методичних праць. З вересня 2019 року – заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби. На цій посаді Андрій Віталійович виконує низку надзвичайно важливих державних функцій, він: забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері організації примусового виконання рішень; забезпечує розробку проектів законів та інших нормативно-правових актів, пропозицій щодо вдосконалення законодавства; організовує, контролює та здійснює примусове виконання рішень у випадках, передбачених законом; спрямовує і контролює діяльність науково-дослідних установ, які проводять судову експертизу. Своє діяльністю, порядністю та значними досягненнями Андрій Віталійович зробив вагомий внесок у формування академічної репутації та позитивного іміджу нашої Академії. Академія пишається своїми випускниками! А особливо такими, як Гайченко Андрій Віталійович!

Голова Вченої ради, Президент Академії, доктор юридичних наук, професор Щокін Ростислав Георгійович вручив почесну відзнаку «Гордість Академії», випускникові Академії 2006 року Гайченку Андрію Віталійовичу.

Заступник Міністра освіти і науки України, доктор економічних наук, почесний професор МАУП Вітренко Андрій Олександрович виступив з вітальним словом та вручив нагрудний знак «Відмінник освіти» Директору Львівського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом, кандидату фізико-математичних наук Ахек'яну Артему Микирдичовичу, а також низку почесних грамот і подяк Міністерства освіти і науки України.

Зі словами привітання від Секретаріату Кабінету Міністрів України виступив Пригунов Павло Якович, кандидату психологічних наук, професор, директор Департаменту з питань безпеки, оборони, діяльності органів юстиції та запобігання корупції Секретаріату.

Також до привітань Міжрегіональної Академії управління персоналом з 35-річчям від заснування приєдналася і місцева влада, в особі Голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Садового Сергія Миколайовича. Садовой С.М. також вручив нагороди від Голосіївської РДА:

Теплі слова з привітаннями прозвучали від Голови Спілки ректорів України Кулікова Петра Мусійовича, доктора економічних наук, професора, ректора Київського національного університету будівництва і архітектури, почесного академіка Національної академії педагогічних наук, а також від доктора юридичних наук, Президента федерації бадмінтону України Дніпрова Олексія Сергійовича, який вручив співробітникам Академії низку подяк Міністерства культури та інформаційної політики.

До присутніх також звернувся Голова Ради трудового колективу, заслужений професор МАУП, професор кафедри філософії та суспільних дисциплін, доктор політичних наук, професор Головатий Микола Федорович.

Головатий М Ф. вручив Дипломи «Заслуженого професора МАУП» (це почесне звання, яке присвоюється науково-педагогічним працівникам Академії, які протягом багатьох років працюють в закладі та зробили вагомий внесок у розвиток і діяльність Академії):

Директору Хмельницького інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, кандидату педагогічних наук, доценту Білому Леоніду Григоровичу, який працює в Академії вже понад 27 років;

завідувачу кафедри іноземної філології та перекладу Навчально-наукового інституту психології та соціальних наук, доктору педагогічних наук, професору Бахову Івану Степановичу, який працює понад 26 років;

професору кафедри управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу, кандидату педагогічних наук Головач Наталії Василівні, яка працює в Академії понад 25 років;

а також Диплом про присвоєння почесного звання «Заслужений працівник МАУП», керівникові приймальної Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом Прокоф’єва Надія Олексіївна, працює в Академії вже понад 28 років.

Президент МАУП Щокін Р.Г. нагородив найуспішніших і найактивніших студентів Академії грамотами МАУП.

Потім нагороди отримали переможці спортивних змагань серед студентів та викладачів “Кубок Президента МАУП” за зайняте:

3 місце – команда Голосіївського економіко-правового фахового коледжу;

2 місце – команда Навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу;

1 місце – команда Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого.

Перед присутніми також виступили в.о. голови Студентської ради Академії Кривов’яз Владислав та Фурса Олександр, випускник Академії 2021 року, студентський омбудсмен у 2020-2021 роках.

Поділитися посиланням: