Успіх на олімпіаді: друге місце команди ІКІТД у захисті інформаційного простору
11 квітня 2025 року відбулась XI Міжнародна студентська олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» на базі Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з Київським авіаційним інститутом.
До участі долучилася команда МАУП: «Титани ІКІТД» у складі студентів 5 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», а саме Білика Володимира та Коломійця Федора під керівництвом декана Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій та дизайну Яременко Дарини Миколаївни.
Олімпіада проходила у два етапи:
Перший: командне змагання, під час якого учасникам необхідно було письмово відповісти не менше 110 із 131 запитання, що охоплювали теоретичні та практичні аспекти заданої тематики.
Другий: індивідуальний захист рефератів.
За результатами змагань команда «Титани ІКІТД» здобула друге місце у командному етапі, а учасники отримали два третіх місця під час захисту індивідуальних рефератів.
Щиро вітаємо наших переможців, нехай ваша невичерпна енергія сприяє пошуку інноваційних рішень, а невтомний запал надихає на створення новаторських підходів для протидії сучасним інформаційним загрозам.