Про Академію

Меню

В Академії завершилась ІІ Всеукраїнська учнівсько-студентська конференція «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями її розвитку»

01 Березня 2016 10:24

27 лютого в Українсько-Арабському інституті міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП завершився 2-й етап ІІ Всеукраїнської учнівсько-студентської конференції «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями її розвитку» за напрямом іноземна мова.

У І етапі конференції брали участь учасники, котрі мали виконати письмове завдання в он-лайн форматі. Право на участь у другому етапі конференції здобули найкращих претенденти, які виступали з доповіддю відповідно до попередньо обраної тематики.

«Ми не можемо обмежувати творчі пошуки учасників. Однак це має бути європейський контекст. Особливо гаряче зараз в арабському світі, тому ми чекаємо на доповіді про Ближній Схід. Освітньо-професійні програми інституту передбачають як раз європейські теми і теми Ближнього Сходу. З огляду на те, що світ багатогранний, учасникам конференції запропоновано тематику міждержавних відносин – це проблеми аналізу світових трендів, такі як тероризм, з одного боку, з іншого цілий перелік культурних цінностей, зокрема і теми пов’язані із розвитком пасіонарності культури. Найгарячіша тема – це ефект діяльності Революції гідності. На попередньому відборі ми побачили одну дуже цікаву роботу, яка аналізує нові терміни. Зокрема йдеться про те, що  Революція гідності народила цілий перелік нових термінів, котрі зараз набувають свого розвитку  в англомовних країнах. Так вже закордоном звучать слова «Слава Україні!» або активно вживають слово «Майдан». До речі, дослідження наших учасників підштовхнули науковців інституту на оригінальні досліджені цієї тематики» – зазначив директор Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП Микола Головко.

За результатами 2-го етапу ІІ Всеукраїнської учнівсько-студентської конференції «Українська держава: історія, сучасність та перспективні напрями її розвитку» за напрямом іноземна мова місця та нагороди розподілилися таким чином:

3-ті місця посіли учні спеціалізованої школи № 159 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва Анастасія Фещук та Олег Адаменко, котрі здобули  грошову премію у 5000 гривень та 5%-у знижку на весь період навчання в Академії;

переможницею стала учениця спеціалізованої школи № 98 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва Оксана Мельник – Оксана отримала грошову винагороду у 10000 гривень та 10%-ву знижку на весь період навчання.

Також усіх учасників  другого етапу було відзначено сертифікатами з наданням знижки на навчання у МАУП.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: