Про Академію

Меню

В Італії відкрився перший музей української культури

08 Грудня 2021 11:06

5 грудня 2021 року в місті Болонья (Італія) відкрився музей української культури. Організатором музею виступила італійсько-українська асоціація на чолі з Любов’ю Сандулович. На подію були запрошені голови італо-українських громадських об’єднань з Мілану, Брешиї, Бальзамо, Неаполя, Верони, Ломбардії та інших міст.

До участі у відкритті від ГО «Міжнародна фундація розвитку» був запрошений викладач кафедри журналістики Навчально-наукового інституту міжнародних відносин та соціальних наук ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Ярослав Карпець – відомий український діяч, письменник, журналіст, літературний критик.

Музей «Україна» – перший український музей в Італії. Він складається з трьох кімнат. У першій кімнаті виставкової зали глядач може побачити творчі роботи українських художників, які проживають в Італії, але не забули свого коріння й передають свої знання молодому поколінню. Друга кімната представляє репродукцію української хати XIX століття. В третій кімнаті знаходиться етнічний український одяг та аксесуари.

Дякуємо пану Ярославу за чудові світлини та цікаву віртуальну екскурсію! Пишаємось багатогранністю та професійними здобутками наших викладачів!

Поділитися посиланням: