Про Академію

Меню

В Одеському інституті МАУП провели турнір з найпопулярнішої інтелектуальної гри в слова – SCRABBLE

23 Квітня 2024 20:08

19 квітня 2024 року в рамках роботи студентського ENGLISH CLUB Одеського інституту МАУП був проведений турнір з найпопулярнішої інтелектуальної гри в слова – SCRABBLE.

Гра займає перше місце за популярністю та продажем у світі. Вона ідеально поєднує в собі лінгвістичні та логічні завдання, не вимагає особливих навичок та знань, розвиває уяву, пам'ять, увагу в ігровій формі, поповнює словниковий запас, перетворює пасивний запас слів на активний, покращує соціалізацію студентів та вчить роботі в команді. Нескінчений перелік переваг!

У турнірі взяли участь студенти 1-3 курсів різних спеціальностей денної та заочної форм навчання, а також викладачі Інституту. Відкрила захід студентка 3 курсу спеціальності Психологія Єлизавета Шелепун з доповіддю про гру SCRABBLE, про її створення та цікаві факти. Про правила гри розповів студент 1 курсу спеціальності Психологія Сергій Топал.

На грі створилася захоплююча атмосфера змагань, та в водночас, студенти допомагали один одному з великим запалом. Головний приз - 2 білети в кіно, отримала студентка 3 курсу спеціальності Менеджмент Дар’я Дем’ян. Всі інші гравці отримали подяки від керівництва Одеського інституту МАУП за активну участь.

Ми щиро вітаємо Дар’ю Дем’ян з перемогою! Дякуємо всім за чудову гру! До наступної зустрічі!

Поділитися посиланням: