Про Академію

Меню

В Одеському інституті відбувається ІІІ Міжнародна науково-практична конференція до Дня науки

14 Травня 2021 15:45

У цей сонячний день в Одеському інституті відбувається ІІІ Міжнародна науково-практична конференція до Дня науки "Пріоритетні напрями розвитку наукової думки в ХХІ столітті", присвячена 30-річчю незалежності України.

У конференції взяло безпосередню участь 40 учасників, серед яких доктори економічних наук Олійник Г.Ю. (Відкритий міжн.унів."Україна", Київ), Лозова Т.І. (Бориспільський інститут муніц.менеджменту при МАУП, Київська обл.), Лисюк В.М. (Інститут проблем ринку та екон.-екол.досліджень НАН України, Одеса), Захарченко О.В.(ОДАБА, Одеса), кандидати наук з ЗВО Одеси, Києва, Київської області, практики, студенти, магістранти, здобувачі, іноземні практики і представники ЗВО з Данії, Швеції та США.

За матеріалами конференції видано збірник наукових праць, наданий учасникам. Конференція відбулася в дистанційно-заочному форматі: пленарне засідання відбулося на платформі Zoom, a заочна частина - секційні засідання, матеріали яких виставлено на сайті Інституту. Одночасно в конференц-залі Одеського інституту МАУП перед екраном з трансляцією пленуму конференції зібралося 20 викладачів та студентів.

Доповіді учасників - цікаві, актуальні, запропоновано шляхи розвитку країни; учасники пленуму задали багато запитань, на які отримали аргументовані відповіді.

Після закінчення пленуму відбулися урочисті збори колективу до Дня науки. Директор Інституту канд.наук з державного управління, проф.МКА Олена Каракасіді усіх з Днем науки України і з прийдешнім святом 30-річчя нашої незалежності, розповіла про наукові досягнення навчального року, після чого відбулося нагородження Почесними грамотами викладачів за наукові досягнення, студентів - учасників Всеукраїнських конкурсів, інститутських предметних олімпіад, авторів наукових публікацій, активних членів Студентських наукових Клубів. Також оголошено подяку членам колективу за конкретні наукові та організаційні досягнення в поточному навчальному році.

З Днем науки України!

Поділитися посиланням: