Про Академію

Меню

В Академії пройшла благодійна акція та концерт «Студенти МАУП – дітям-сиротам!»

19 Грудня 2014 14:50

19 грудня вся Україна відзначає свято чудес День Святого Миколая. Цього дня Святий Миколай ходить по домівках, дарує малечі подарунки і виконує найзаповітніші бажання. У сучасній Україні гарною традицією стало проведення напередодні свята благодійних акцій для сиріт. І Міжрегіональна Академія управління персоналом не виключення.

18 грудня у кіноконцертному залі «Україна» відбувся грандіозний благодійний концерт. Напередодні усі охочі і небайдужі могли придбати квитки на захід, а зібрані кошти організатори разом із солодкими подарунками, фруктами, канцтоварами, гігієнічними засобами, настільними іграми передадуть дітям із притулку№1 Служби захисту дітей КМДА.

Свято розпочалося вітальним словом проректора з наукової та виховної роботи МАУП Миколи Головатого: «Дорогі гості! Завтра ми відзначатимемо одне з найбільших свят у християнському світі – День Миколи Чудотворця – того Великого Святого, який започаткував свято Божої благодаті, котру сьогодні робимо і ми. Ми вже декілька років поспіль проводимо зі студентами акцію «Студенти МАУП – дітям-сиротам». І за кілька днів студенти і викладачі передадуть усі кошти і подарунки дітям із притулку на Троєщині. Вони дуже чекають на нас».

 

На благодійному концерті виступили студенти Академії, Економіко-правого технікуму при МАУП та вихованці НВК «Перестиж». Студентка Інституту права Вікторія Шумнова створила усім святковий настрій, подарувавши присутнім пісню «Новорічна». Катерина Лефтер, студентка Інституту менеджменту і бізнесу, зворушила виконанням всім відомої пісні «Сніжинка» із кінофільму «Чародії». Студент Економіко-правового технікуму при МАУП Валерій Кудренко запалив залу новорічною піснею групи «Аварія».

  

Яскравими виступами гостей вразили вихованці НВК «Престиж». Юні артисти танцювали танок «Чунга-чанга», в якому малеча вийшла на публіку в образі туземців. У танцювальному номері «Господарочка» дівчата показати весь колорит зимових українських народних забав. Маленькі танцюристи в образах мультиплікаційних героїв Міккі Маусів створили міні-Діснейленд на сцені, а у танці з кульками малеча показала феєрію новорічних барв.

   

Глядачі із захопленням зустріли мистецькі подарунки, які були наповнені щирістю та любов’ю, не залишивши жодного байдужого серця.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: